قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

دولت با تامین واکسن زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کند :: اقطاع نیوز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


دولت با تامین واکسن زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کند :: اقطاع نیوز

blank

محمد حسن آصفری در گفت‌‍وگو با خبرنگار اقطاع نیوز، با اشاره به نزدیک بودن برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها با تاکید بر حفظ سلامت مردم گفت: وظیفه قرارگاه کرونا صرفا رنگ بندی شهرها به قرمز، نارنجی، زرد و آبی نیست و باید اقدامات لازم را برای تامین سلامت مردم انجام دهند.


نایب رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها ادامه داد: دستگاهی مانند وزارت بهداشت می تواند آمار و اطلاعات لازم را ارائه دهد بر این اساس قرارگاه کرونا که متشکل از مسئولان عالی کشور است باید فکری برای تامین واکسن داشته باشد.


وی افزود: این موضوع مورد قبول نیست که ایران به عنوان آخرین کشور تزریق کننده واکسن به مردمش باشد، دولت باید از طرق مختلف، قرارگاه خود را برای تامین واکسن بسیج کرده و آن ها را در اختیار مردم قرار دهد.


آصفری بیان کرد: با تعطیل کردن ها و رنگ بندی هفتگی استان ها مشکلی حل نمی شود بلکه دولت باید فکری به حال خسارت های ناشی از تعطیلی کاسبی ها کند.


وی ابراز کرد: شرایط به گونه ای شده که مردم در پیگیری امور روزانه خود در ادارات مشکل دارند به همین دلیل قرارگاه کرونا باید به فکر تامین واکسن و داروی مردم باشد.


نایب رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها تصریح کرد: با توجه به در پیش رو بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراها، شرایط موجود و عدم امکان برگزاری انتخابات به صورت مجازی، اقدامات فعلی دولت هیچگونه تاثیری بر روند مشارکت مردم در انتخابات نخواهد داشت.


وی ابراز کرد: دولت بهتر است برای سلامت و افزایش مشارکت مردم در پای صندوق های رای و تامین حقوق عامه، به فکر زیر ساخت های لازم و تامین دارو امکانات پزشکی، واکسن مردم باشد./


پایان پیام    


 آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزدولت با تامین واکسن زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کند :: اقطاع نیوزنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.