قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
دوره های تکمیلی مهارت آموزی سربازان باید پیگیری شود

دوره های تکمیلی مهارت آموزی سربازان باید پیگیری شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


دوره های تکمیلی مهارت آموزی سربازان باید پیگیری شود

اقطاع نیوز/آذربایجان غربی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اجرای طرح مهارت آموزی سربازان وظیفه گفت: برای تسهیل در جذب در بازار کار، سربازان وظیفه مهارت آموزش فنی و حرفه ای را فرا می گیرند و روند کنونی مهارت آموزی در استان بسیار امیدوار کننده است.

نادر صادقی روز دوشنبه ۲۲ دی ماه در جلسه کارگروه کاری تخصصی آموزش و اشتغال کارکنان وظیفه نیروهای مسلح استان، اظهار کرد: در قالب اجرای تفاهم‌نامه بین ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت کشورسربازان وظیفه در مدت دو سال سربازی خود در رشته‌های مختلف مهارت‌های فنی و حرفه ای را کسب می کنند.
وی خاطر نشان کرد: نباید صرفا به کسب مهارت در کارگاه های ۸۰ ساعته بسنده کرد بلکه نیاز است تا دوره های تکمیلی نیز طی شود تا سربازان با مهارت هایی مطمئن وارد بازار کار شوند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه باید بستر بروز و بیان ایده های خلاقانه با نظر و دستورالعمل نیروهای مسلح فراهم شود، افزود: کشف ایده های خلاقانه در بین سربازان برای دستیابی به فرآیندهای بهبود وضعیت بسیار موثر خواهد بود.

صادقی با تاکید بر رصد مستمر سربازان مهارت دیده تا کسب یک شغل پایدار افزود: باید لیست سربازان مهارت دیده برای معرفی به واحدهای تولیدی، بازرگانی و صنعتی به سازمان صمت معرفی شود.

وی ادامه داد: تهیه نقشه راه برای نیازسنجی، کسب مهارت و دستیابی به اشتغال پایدار یک ضرورت است و نباید صرفا به بیان آمار اکتفا کرد.

انتهای پیامآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزدوره های تکمیلی مهارت آموزی سربازان باید پیگیری شودنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.