قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
دوره‌های توانمندسازی مراکز دارالقرآن بزرگترین گردهمایی قرآنی است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

دوره‌های توانمندسازی مراکز دارالقرآن بزرگترین گردهمایی قرآنی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


دوره‌های توانمندسازی مراکز دارالقرآن بزرگترین گردهمایی قرآنی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، محمدرضا مسیب زاده، مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش در اولین روز از پنجمین دوره توانمندسازی مدیران مراکز دارالقرآن کریم سراسر کشور که به میزبانی شهر تهران برگزار شد، ضمن قدردانی از مسئولین اداره قرآن، عترت و نماز و همچنین مدیرکل و مسئولین اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: کار در فضای مجازی دشوارتر از فضای حقیقی است و امیدواریم که انشاالله از برکات این ماه بهره مند شویم.

مسیب زاده افزود: بی شک دوره‌های توانمندسازی مراکز دارالقرآن بزرگترین گردهمایی قرآنی کشور است و خدا را شاکریم که فعالیت‌هایمان در این حوزه انجام می‌شود.

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش، اهداف پنجمین دوره توانمندسازی مدیران مراکز دارالقرآن کریم را تجربه گردانی و تبادل اندیشه‌ها و ابتکارات مدیران، تجلیل از برترین‌های این عرصه، تجلیل از قرآنیان، معرفی توانمندی‌های دارالقرآن‌ها و تبادل و مشارکت آن‌ها با سازمان‌ها و نهادهای فعال قرآنی دانست و افزود: در این دوره از اساتید برجسته قرآنی کشور دعوت شده است.

وی با تاکید بر توجه وزارت آموزش و پرورش بر حوزه قرآن، عترت و نماز خاطرنشان کرد: عالی‌ترین شخصیت‌های آموزش و پرورش، توجه بسیار زیادی به فعالیت‌های پرورشی و به ویژه حوزه قرآن، عترت و نماز دارند که این وظیفه ما را دوچندان می‌کند و بسیار باعث افتخار است.

مسیب زاده افزود: در حوزه فعالیت‌های پرورشی با چند ساحت از ساحت‌های سند تحول مواجه هستیم که تلاش می‌کنیم به بهترین نحو فعالیت‌های قرآنی را تحقق ببخشیم.

وی با یادآوری ادوار گذشته توانمندسازی مدیران مراکز دارالقرآن که سه دوره اول آن در تهران و دوره چهارم در مشهد مقدس برگزار شده است، افزود: توجه به نیروی انسانی از اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که نیروی انسانی توانمند؛ محور تحول خواهد بود و در ارتقا بخشی سطوح فعالیتی مؤثر است.

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش در پایان با تاکید بر برنامه ریزی های انجام شده برای پنجمین دوره و همکاری‌های وزارت آموزش و پرورش گفت: امیدواریم در این دوره همچون دوره‌های گذشته در مسیر اهداف قرآنی گام برداریم و دوره‌ای به یاد ماندنی را رقم زنیم.آرشیو اخبار اجتماعی سرویس خبری اقطاع نیوزدوره‌های توانمندسازی مراکز دارالقرآن بزرگترین گردهمایی قرآنی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.