قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
دورهمی خانوادگی عامل شیوع کرونا/مردم کمتر به بانک ها مراجعه کنند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

دورهمی خانوادگی عامل شیوع کرونا/مردم کمتر به بانک ها مراجعه کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


دورهمی خانوادگی عامل شیوع کرونا/مردم کمتر به بانک ها مراجعه کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، هادی حق شناس شامگاه شنبه در گفتگوی ویژه خبری با موضوع آغاز اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی اظهارکرد: بیشترین عامل شیوع کرونا در ماه های اخیر دورهمی های خانوادگی، ازدحام در صف های نانوایی و مراجعات غیرضروری به شعب بانک ها بوده است که از مردم تقاضا داریم این موارد را رعایت کنند تا هر چه زودتر از گسترش کرونا جلوگیری کنیم.

حق شناس افزود: هدف از اجرای محدودیت های ترافیکی کاهش تردد بوده نه اینکه اقدام تسهیل گرانه برای تردد در شهرهای قرمز انجام دهیم.

استاندار گلستان تأکید کرد: تردد تمام پلاک های غیر بومی در گلستان طی دو هفته آتی ممنوع بوده و اگر رعیت نکنند این خودروها مشمول جریمه می شوند.

وی بیان کرد: تردد خودروهای بومی در داخل شهر بلامانع است و البته در فاصله زمانی ساعت ۹ شب تا چهار صبح روز بعد عبور و مرور تمام خودرو ها ممنوع و مشمول جریمه خواهد شد.

حق شناس ادامه داد: مدیر هر دستگاه می تواند شماره پلاک های مجبور به تردد در شهرهای قرمز را به پلیس نیروی انتظامی اعلام کند تا این خودروها از لیست جریمه حذف شوند.

وی عنوان کرد: برای تغییر در لیست جریمه ها هم، نیازی به حضور افراد در فرمانداری ها و دستگاه های اجرایی نیست و مدیر دستگاه اجرایی مربوطه باید با پلیس مکاتبه کند.

استاندار گلستان گفت: پلاک های بومی حق خروج از شهرهای قرمز را ندارند و تنها در موارد خاص و با نظر مدیر دستگاه ها این امکان برای آن ها وجود دارد.

حق شناس ادامه داد: در حال حاضر ۵۰۰ بیمار کرونایی در استان بستری و تعداد فوتی های کرونایی هم در روزهای اخیر دو رقمی شده است.

وی اضافه کرد: هم اکنون گرگان، آق قلا، بندرترکمن و کلاله در وضعیت قرمز، رامیان در وضعیت زرد و مابقی شهرستان ها در شرایط نارنجی قرار دارند.

استاندار گلستان با بیان اینکه در شهرهای قرمز تجمعات و جلسات بالای ۱۵ هم ممنوع است، گفت: ادارات در شهرهای قرمز حداکثر مجاز به استفاده از ۳۰ درصد کارمندان هستند.

حق شناس با اشاره به ممنوعیت های اصناف، اضافه کرد: همکاری اصناف با ستاد کرونا و تعطیلی واحدهای صنفی قابل تقدیر است و امیدواریم همراهی همگانی در این دو هفته طلایی موجب انقطاع شیوع ویروس کرونا شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزدورهمی خانوادگی عامل شیوع کرونا/مردم کمتر به بانک ها مراجعه کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.