قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
دلار را در ایران گرفت و در کلاب‌های امارات هزینه کرد

دلار را در ایران گرفت و در کلاب‌های امارات هزینه کرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


دلار را در ایران گرفت و در کلاب‌های امارات هزینه کرد

به گزارش اقطاع نیوز، اگر مصاحبه‌های اخیر از سوی پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس را طی دو، سه ماه گذشته خوانده باشید، حتماً از عصبانیت آن‌ها نسبت به عملکرد باشگاه در قرارداد آنتونی استوکس مطلع هستید. قدیمی‌های پرسپولیس از این موضوع بسیار شاکی و عصبانی هستند و جالب اینکه یکی از همین‌ها با استوکس قرارداد بست. این بازیکن پرحاشیه در زمان مدیرعاملی محمدحسن انصاری‌فرد به پرسپولیس پیوست و همان ابتدا ۱۲۰ هزار دلار از حساب باشگاه به جیبش واریز شد. سرخپوشان همان زمان هم گفتند اگر بیاید، برای تیم دردسر ایجاد می‌کند؛ همان‌طور که به قراردادش با باشگاه تراکتور هم پایبند نبود، اما انصاری‌فرد و همکارانش مدام می‌گفتند آنقدر روی این قرارداد، بند و ماده و شرط و شروط گذاشته‌اند که استوکس جرأت بی‌انضباطی ندارد. حالا همه به این نتیجه رسیده‌اند که همان پیش‌بینی‌ها درست بود. نه تنها استوکس در ایران نماند بلکه به هیچ یک از بند‌های قراردادش هم وفادار نبود و بدتر اینکه حالا و بعد از حدود ۴ ماه که از ایران رفته، هر دو، سه هفته یک بار ایمیل می‌زند و درخواست دریافت مطالباتش را می‌دهد!

جمعه شب در یک دورهمی صمیمانه با چند نفر از پیشکسوتان پرسپولیس همراه بودیم و البته تمام پروتکل‌های بهداشتی هم رعایت شده بود! در آن دورهمی، مثل همیشه بحث بر سر شرایط پرسپولیس شد و جالب اینکه تک‌تک حاضران از این خرید انتقاد کردند. یکی از پیشکسوتان می‌گفت پولی که باید به بازیکنان قدیمی تیم می‌دادند یا خرج راضی کردن برانکو و حتی پرداخت به باشگاه شهرخودرو بابت جذب یحیی گل‌محمدی می‌شد، به جیب استوکس رفت و او هم همه این مبالغ را در کلاب‌های امارات خرج کرد! ما که مصاحبه کردیم و گفتیم نباید این بازیکن را جذب کنند؛ کسی که یک‌بار با یک تیم بزرگ ایرانی چنین رفتاری را داشته، می‌تواند آن کار را بار‌ها انجام بدهد ولی محمدحسن (انصاری‌فرد) که یک شب آمده بود سالن فوتسال تا بازی ما را ببیند، می‌گفت خیال تان راحت باشد، طوری قرارداد بستم که آب در دل کسی تکان نخورد. او آنقدر خوشحال بود که خبر جذب استوکس را در یک برنامه زنده تلویزیونی (فرمول یک با اجرای علی ضیا) اعلام کرد تا دل هواداران را به دست بیاورد ولی دیدید که چه افتضاحی شد. از یکی مثل مهدی رسول‌پناه (سرپرست مدیرعاملی باشگاه) هم نمی‌توان انتظاری داشت. مصاحبه‌هایش را می‌خوانم و به این نتیجه رسیده‌ام که بنده خدا راه را کاملاً اشتباه آمده است. او اگر دندانپزشک می‌ماند، برای خودش و همه ما بهتر بود!

چندی پیش، بهروز رهبری‌فرد هم از این خرید به شدت شاکی و عصبانی بود و خرید او را یکی از خطا‌های مدیریتی انصاری‌فرد دانست. رهبری‌فرد گفته بود: «من می‌دانستم هر کاری که انصاری‌فرد انجام بدهد، برای باشگاه فقط ضرر و زیان در پی دارد. آن از قرارداد با کارگزار اسپانسر، این از قرارداد استوکس و اوساگونا و آن هم از مدل جذب یحیی گل‌محمدی که پرسپولیس را زیر ۶ میلیارد بدهی بُرد! هر کدام از این قرارداد‌ها را که می‌بینم، به خودم می‌گویم چرا برخی اعتقاد دارند مدیریت باشگاه باید در دست ورزشی‌ها باشد!»

اتفاقاً همین هفته قبل بود که مجتبی محرمی دیگر پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مصاحبه با اقطاع نیوز گفت: «پولی که باید خرج پیشکسوتان می‌کردند، به استوکس رسید و او هم از ایران رفت تا دلار‌ها را برای کار دیگری استفاده کند و…!»

به هر حال باید به پیشکسوتان باشگاه حق داد به خصوص کسانی که در تمام زندگی حرفه‌ای خود نتوانسته بودند پول زیادی دربیاورند و حالا می‌بینند این پول‌ها به جیب بازیکنانی می‌رود که بیشتر زمان خود را به تفریحات منشوری می‌گذرانند تا حضور در محل تمرین پرسپولیس. از سوی دیگر، هیچ‌کس هم خودش را بابت عقد قرارداد با چنین بازیکنانی مقصر و پاسخگو نمی‌داند.



آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز



دلار را در ایران گرفت و در کلاب‌های امارات هزینه کرد



نمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.