سه‌شنبه , 30 نوامبر 2021
قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

دفاع مقدس ادامه نهضت عاشورا است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


دفاع مقدس ادامه نهضت عاشورا است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز حجت الاسلام حسن شجاعی مهر در نشست خبری که ظهر امروز همزمان با هفته دفاع مقدس در سالن شهید حسن پور سپاه امام حسن (ع) شهرستان قزوین برگزار شد اظهار کرد: دفاع مقدس ما در واقع ادامه نهضت عاشورا است و وقتی نگاه جامعی به ارزش‌های جاری در آن می‌کنیم، صحنه‌های زیبای عاشورا را در دفاع مقدس نیز می‌بینیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن (ع) شهرستان قزوین بیان کرد: رزمندگان ما به مولای خود امام حسین (ع) و یارانشان اقتدا کردند و این عزت را رقم زدند.

وی بیان کرد: در عاشورا مؤلفه‌های مختلف اسلام از جمله نماز و قرآن را می‌بینیم، در دوران دفاع مقدس هم می‌بینیم که رزمندگان چه ارتباط تنگاتنگی با مفاهیم دینی داشتند، حضرت امام حسین (ع) قرآن ناطق بود و نگاه رزمندگان ما به ولایت همان نگاه همراهان امام حسین (ع) به ایشان است.

شجاعی مهر مطرح کرد: همه اقدامات رزمندگان ما در جبهه‌ها بر اساس منطق و عقلانیت اتفاق افتاده است و در کنار آن بصیرت در ایام دفاع مقدس موج میزند؛ خلوص، ایثار و گذشت در این دوران صحنه‌های فراموش نشدنی از روحیه مقاومت و ایستادگی به جای گذاشته است.

وی تاکید کرد: آثار ۸ سال دفاع مقدس نباید در گوشه موزه‌ها بماند بلکه باید به جامعه عرضه شود و چراغ ادامه راه باشد.

این مسئول گفت: هنر امام خمینی (ره) همراه کردن همه آحاد جامعه با جریان دفاع مقدس بود، جریانی که همه مردم در همه اقشار در آن حضور پیدا کرده و صحنه‌های زیبایی را خلق نمودند، ما در دفاع مقدس ابهت انقلاب را به همه جهان نشان دادیم و مردان میدان این اتفاق را رقم زدند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن (ع) شهرستان قزوین یادآور شد: زیبایی‌های دوران دفاع باید گفته شود و دستاوردهای آن باید دکترین جامعه باشد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزدفاع مقدس ادامه نهضت عاشورا است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.