قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
دفاع از نظام و تبعیت از ولایت از اصول زندگی شهدای انقلاب است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

دفاع از نظام و تبعیت از ولایت از اصول زندگی شهدای انقلاب است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


دفاع از نظام و تبعیت از ولایت از اصول زندگی شهدای انقلاب است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

احمد حاجی زاده در گفتگو با اقطاع نیوز با بیان اینکه رمز ماندگاری عاشورا به برکت حضرت زینب کبری (س) و امام سجاد (ع) بوده و نسل به نسل به ما انتقال یافته است، گفت: دشمنان در تلاش بودند که آثار حضرت سیدالشهدا (ع) در بین زمینیان را محو کنند.

دبیر کنگره ملی شهدای استان قم با اشاره به اینکه کربلا در کربلا می‌ماند اگر حضرت زینب (س) نبود و این واقعه جهانی نمی‌شد، افزود: توقع شهدای انقلاب از ما این است که راه و روش آنها را در زندگی به‌کار بگیریم و به آنها عمل کنیم تا بتوانیم این روش و منش را در زندگی مردم حفظ کنیم.

وی با تاکید بر اینکه اولین اصل در راه و رسم زندگی شهدا، دفاع از نظام اسلامی بود و آنها در راه این ارزش جانشان را فدا کردند، ادامه داد: دومین اصل زندگی شهدا تبعیت از ولایت بود که آنها صراحتاً و به‌صورت مستقیم در وصیت‌نامه‌های خود بر این موضوع تاکید کردند.

حاجی زاده امر به معروف و نهی از منکر و احترام به پدر و مادر را دیگر اصول زندگی شهدا بیان کرد و گفت: اینها وظایفی است که امروزه تمام مردم اعم از کوچک و بزرگ و مسئول و غیر مسئول باید آنها را تبعیت و عمل کنند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزدفاع از نظام و تبعیت از ولایت از اصول زندگی شهدای انقلاب است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.