قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
دعوت از مدیران مؤسسات قرآنی فارس برای کاندیداتوری در انتخابات اتحادیه مدغم

دعوت از مدیران مؤسسات قرآنی فارس برای کاندیداتوری در انتخابات اتحادیه مدغم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


دعوت از مدیران مؤسسات قرآنی فارس برای کاندیداتوری در انتخابات اتحادیه مدغم

محمدحسین اسلامی، مدیرعامل اتحادیه مدغم تشکل‌های قرآنی فارس در گفت‌وگو با اقطاع نیوز از فارس، فارس با اشاره به روند برگزاری انتخابات اتحادیه مدغم کشوری گفت: طی روزهای اخیر جلسه ۱۵ نفره از دو اتحادیه مدغم استان‌ها و اتحادیه مؤسسات قرآنی در تهران برگزار شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون ۱۰ جلسه با حضور این اعضا برگزار شده است، گفت: دبیری این جلسات به عهده مهدی محمدی، مشاور وزیر ارشاد و مسئول صدور مجوز کانون‌های فرهنگی و هنری وزارت ارشاد است که در این جلسات مباحثی پیرامون اساسنامه اتحادیه مدغم و نحوه اجرای انتخابات آن مطرح شد که بحمد الهی نتایج خوبی داشت.

اسلامی با یادآوری اینکه در جلسات قبل مقرر شده بود که انتخابات اتحادیه مدغم کشوری تیرماه برگزار شود، گفت: این هیئت برای برگزاری این انتخابات نامه‌ای به ستاد ملی کرونا ارسال کرد تا مجوز برگزاری این انتخابات که با حضور ۶۰۰ نفر برگزار خواهد شد را صادر کند اما این ستاد پاسخی به این نامه نداد و در نهایت قرار شد دبیر جلسه نامه‌ای به وزیر ارشاد ارسال کند تا از وی کسب تکلیف کنیم.

مدیرعامل اتحادیه مدغم تشکل‌های قرآنی فارس ادامه داد: اگر وزیر ارشاد مجوز دهند، اول و دوم مردادماه سال جاری انتخابات را برگزار خواهیم کرد اما اگر اجازه داده نشد، به‌مدت یک سال هیئت ۱۶ نفره کنونی به‌عنوان هیئت مؤسسه اتحادیه مدغم فعالیت کرده و وزارت ارشاد هم پروانه دو اتحادیه قبل را لغو خواهد کرد.

وی یادآور شد: پیرو این موضوع از مدیران مؤسسات و تشکل‌های قرآنی استان فارس که می‌خواهند در انتخابات اتحادیه کشوری کاندید شوند، دعوت می‌کنیم که ثبت‌نام کنند تا اگر مجوزها صادر شد، بتوانیم این انتخابات را برگزار کنیم.

اسلامی با یادآوری اینکه از این هیئت ۱۶ نفره، ۸ نفر از اعضای اتحادیه مدغم و ۸ نفر از اعضای اتحادیه مؤسسات قرآنی هستندف گفت: اعضای این هیئت ۱۶ نفره شامل مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره دو اتحادیه و چند نفر از مدیران عامل برخی از استان‌های کشور هستند.

مدیرعامل اتحادیه مدغم تشکل‌های قرآنی فارس در پایان یادآور شد: اتحادیه مدغم در تمام استان‌های کشور تشکیل شد وتنها در دو استان کرمانشاه و ایلام این اتحادیه تأیید نشد.

انتهای پیامآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزدعوت از مدیران مؤسسات قرآنی فارس برای کاندیداتوری در انتخابات اتحادیه مدغمنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.