قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

دشمنان در تلاش هستند تا انتخابات را بی رونق کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


دشمنان در تلاش هستند تا انتخابات را بی رونق کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، حجت الاسلام حسن حیدری، در پیام جمعه این هفته گفت: سال جدید را خدمت همه مردم شهرستان فیروزکوه تبریک عرض کرده و از درگاه خداوند متعال، سالی پُر از خیر و برکت و سلامتی مسئلت دارم.

امام جمعه فیروزکوه افزود: با توجه به وضعیت قرمز شهرستان، مردم عزیز تلاش کنند پروتکل‌های بهداشتی را به خوبی رعایت کنند تا هرچه زودتر شرایط شهرستان بهتر شود.

وی درباره شعار سال تصریح کرد: امسال نیز، رهبر حکیم و فرزانه انقلاب، شعار سال جدید را مسئله تولید قرار دادند تا اهمیت فراوان آن، مورد توجه جدی همگان باشد.

حیدری اظهار داشت: پشتیبانی از تولید و زدودن موانع، فقط کار مسئولان نیست، آحاد مردم در آن نقش دارند؛ امام خامنه‌ای در بیاناتشان به نقش امنای مساجد در پشتیبانی از تولید اشاره کرده‌اند، این یعنی ولیّ جامعه در این امر مهم روی مساجد حساب باز کرده‌اند، امید بسته‌اند و انتظار دارند.

امام جمعه فیروزکوه درباره انتخابات ریاست جمهوری خاطر نشان کرد: انتخابات ریاست جمهوری از جهات مختلف بسیار مهم است، اولاً حیطه اختیارات ریاست جمهوری، که بسیار گسترده است، ثانیاً بودجه در اختیار دولت است.

وی افزود: بر اساس نظرات کارشناسان مختلف، ۹۶ درصد بودجه کشور در اختیار دولت است و دفتر رهبری و نهادهای وابسته به آن، قوه مقننه، شورای نگهبان، قوه قضائیه، نیروهای مسلح و صدا و سیما، فقط ۶ درصد بودجه را در اختیار دارند که بیش از ۹۰ درصد آن ۶ درصد نیز توسط سازمان برنامه و بودجه تخصیص می‌یابد.

حیدری درباره فضای مجازی گفت: این اولین بار است که مقام معظم رهبری از ولنگاری رنج‌آور در فضای مجازی این گونه روشن و صریح گلایه می‌کنند؛ کنترل فضای مجازی مترادف با فیلترینگ نیست، بلکه مدیریت فضای مجازی یک رویکرد جهانی و از لوازم حکمرانی در دنیای مدرن است.

وی اذعان داشت: آیا دولتمردان هیچ کشوری اجازه تجاوز به مرزهای جغرافیایی کشور خود را می‌دهند؟ چرا عده‌ای از دولتمردان ما در برابر کنترل فضای مجازی و تکمیل پروژه شبکه ملّی اطلاعات، اینقدر سستی به خرج می‌دهند؟! بلکه با بد اخلاقی تمام، این امر عقلانی را خلاف آزادی‌های اجتماعی جلوه داده و از آن سو استفاده تبلیغاتی و انتخاباتی کرده و می‌کنند.

امام جمعه فیروزکوه با بیان اینکه یکی از راه‌های مهم قوی شدن ایران، مشارکت در انتخابات است، اظهار داشت: دشمنان تلاش دارند تا انتخابات را بی رونق کنند و به همین دلیل یا برگزارکنندگان را به مهندسی انتخابات و یا شورای نگهبان را متهم می‌کنند، یا تلاش دارند با القای بی اثر بودن رأی مردم در بهبود اوضاع، مردم را دلسرد کنند.

خطیب جمعه فیروزکوه درباره معیارهای رئیس جمهور مطلوب گفت: رئیس جمهور مطلوب باید با کفایت، با ایمان، عدالت خواه و ضد فساد، دارای عملکرد انقلابی و جهادی، معتقد به توانمندی‌های داخلی، معتقد به جوانان و امیدوار به آینده باشد.

امام جمعه شهرستان فیروزکوه تصریح کرد: مردم تلاش کنند که فردی با این خصوصیات را پیدا کنند و اگر تشخیص برای آنها دشوار بود، به افراد مطلع و مورد اطمینان مراجعه کنند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزدشمنان در تلاش هستند تا انتخابات را بی رونق کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.