قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
بیش از یک تن مواد مخدر در سیستان و بلوچستان کشف شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

دستگیری ۲ قاچاقچی با یک تن و ۱۹۹ کیلو مواد مخدر در ایرانشهر – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


دستگیری ۲ قاچاقچی با یک تن و ۱۹۹ کیلو مواد مخدر در ایرانشهر – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان ایرانشهر با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یک باند قاچاق را که با استفاده از خودروهای تیزرو قصد جا به جایی محموله مواد افیونی از مناطق مرزی به عمق کشور را داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ایرانشهر با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، سرانجام شب گذشته قاچاقچیان را در حال جابه جایی مواد مخدر با ۲ دستگاه پژو ۴۰۵ در یکی از محورهای مواصلاتی این شهرستان شناسایی و با علائم هشدار دهنده به آنها دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: سوداگران مرگ بدون توجه به هشدارهای مکرر پلیس با تغییر مسیر از محل متواری و سرنشینان آنها به سمت مأموران انتظامی تیراندازی کردند.

وی گفت: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر خودروها را با قانون به کارگیری سلاح متوقف و قاچاقچیان که عرصه را بر خود تنگ دیدند با استفاده از تاریکی شب به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

سردار قنبری عنوان کرد: در این عملیات مقتدرانه پلیس ضمن دستگیری ۲ قاچاقچی در بازرسی از ۲ دستگاه پژو ۴۰۵ توقیف شده مقدار یک تن و ۱۹۹ کیلو و ۶۴۰ گرم مواد مخدر شامل یک تن ۱۸۹ کیلو و ۶۴۰ گرم تریاک ،۱۰ کیلوگرم شیشه به همراه یک قبضه اسلحه کلاش و ۴ تیغه خشاب حاوی ۱۰۳ عدد فشنگ جنگی کشف شد.

وی تصریح کرد: تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای متواری این باند مسلحانه قاچاق مواد مخدر کماکان ادامه دارد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزدستگیری ۲ قاچاقچی با یک تن و ۱۹۹ کیلو مواد مخدر در ایرانشهر – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.