قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
دستورالعمل جدید دوره های کوتاه مدت مهارتی تدوین شد -

دستورالعمل جدید دوره های کوتاه مدت مهارتی تدوین شد – – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


دستورالعمل جدید دوره های کوتاه مدت مهارتی تدوین شد –

به گزارش باشگاه خبرنگاران دانشجویی(اقطاع نیوز)؛‌ مختار جلالی جواران معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی، سیاست‌ها و برنامه‌های جدید این دانشگاه در ارتباط با توسعه آموزش های کوتاه مدت به صورت ویدئو کنفرانسی بررسی شد.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی از تدوین دستورالعمل جدید برای دوره‌های کوتاه مدت مهارتی خبر داد و توضیحاتی را در خصوص این دستورالعمل جدید و راه اندازی سامانه برای دوره‌های کوتاه مدت به نام سامانه سماک (سامانه آموزش های کوتاه مدت) ارائه داد.

سپس بهزاد رضائی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی اصفهان نیز گفت: نیاز است تا مراکز آموزشی اجرای دوره های آموزشی کوتاه مدت را در اولویت برنامه های خود  قرارداده و با شناسایی مزیت های منطقه خود نسبت به اجرای آن اقدام کنند، از این رو اجرای این قبیل دوره ها در ارزیابی مراکز و اختصاص دوره های بلند تاثیر خواهد داشت.

وی افزود: اجرای دوره های کوتاه مدت باعث ارتقا مراکز در فرایند سطح بندی مراکز خواهد داشت پس لازم است مراکز در تدوین و اجرای این دوره با جدیت عمل کنند.

گفتنی است اعتبار مدارک دوره های کوتاه مدت جهت ورود به بازار کار و اخذ تسهیلات مربوط، فرآیند تجمیع دوره‌ها، مشکلات مراکز فاقد شناسه ملی و کد اقتصادی جهت اجرای دوره های آموزش کوتاه مدت ضمن خدمت برای دستگاه‌های اجرایی و عدم ابلاغ دستورالعمل‌های اجرایی مربوط به حوزه خدمات آموزشی، نظارت در خصوص اجرای این دوره‌ها  از جمله مواردی بود که در ادامه این جلسه مطرح شد.

انتهای پیام/



آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز



دستورالعمل جدید دوره های کوتاه مدت مهارتی تدوین شد –



نمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.