قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
مرگ نوزاد ۱۱ ماهه هرمزگانی بر اثر کرونا - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

دسته بندی ادارات کرمان بر اساس میزان رعایت پروتکل های بهداشتی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


دسته بندی ادارات کرمان بر اساس میزان رعایت پروتکل های بهداشتی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، غلامرضا نویدی ظهر یکشنبه در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا بیان داشت: بر دستگاه‌های دولتی غیر از بیمه‌ها و بانک‌ها توسط اداره کل بازرسی استانداری نظارت می‌شوند.

وی افزود: بانک‌های دولتی و خصوصی توسط معاونت اقتصادی، بیمه دولتی و خصوصی توسط اداره کل جذب سرمایه‌گذاری، شهرداری‌ها توسط دفتر امور شوراهای استانداری، اماکن مذهبی توسط اداره تبلیغات اسلامی، واحدهای تولیدی، معدنی، بازرگانی غیر از مواد خوراکی توسط سازمان صمت نظارت می‌شوند.

مدیر کل بازرسی استانداری کرمان گفت: گروه‌های مواد غذایی توسط دانشگاه علوم پزشکی نظارت می‌شوند ضمن اینکه دفاتر پیشخوان دولت توسط اداره کل ارتباطات، کلانتری‌ها و دفاتر پلیس ۱۰+ توسط نیروی انتظامی و دستگاه‌های زیر مجموعه قضائی توسط دادگستری نظارت می‌شوند.

نویدی تصریح کرد: باید در خصوص نظارت بر مراکز آموزش و پرورش، دهیاری‌ها، دانشگاه‌ها، مکان‌های تفریحی، نانوایی‌ها، پمپ بنزین‌ها تصمیم‌گیری شود که چه دستگاهی متولی نظارت بر این واحدها شود.

وی از آغاز نظارت‌ها بر دستگاه‌های اجرایی از هفته قبل خبر داد و یادآور شد: دستگاه‌ها در استان به چند گروه سبز، زرد و قرمز تقسیم می‌شوند و برای تعیین رنگ هر دستگاه یک چک لیست تهیه و به امضای مدیر می‌رسد تا مدیران از وضعیت اداره خود اطلاع پیدا کنند.

نویدی گفت: در سطح ادارات کل ۸۰ اداره و ۱۵۰ ساختمان در کل استان مورد بازدید قرار گرفته ضمن اینکه فرمانداری‌ها در شهرستان‌ها خودشان بازرس تعیین کردند و در هر شهرستانی ۵۰ اداره در هفته اول بازدید انجام شده که از این هفته نوبت دوم بازرسی انجام می‌شود.

مدیر کل بازرسی استانداری کرمان ابراز داشت: با نظارت دانشگاه علوم پزشکی از هفته سوم چک لیست تغییر می‌کند، ضمن اینکه ارتقا موارد نظارتی را خواهیم داشت و پیش بینی می‌شود تا چهار هفته این نظارت‌ها انجام شود.

نویدی ادامه داد: ۴۸ ساعت به دستگاه‌هایی که وضعیت زرد دارند اخطار دادیم و این هفته مجدداً بازدید خواهند شد ضمن اینکه بیش از یک بار در هفته به دستگاه‌ها مراجعه خواهیم کرد تا به وضعیت مطلوبی برسند.دسته بندی ادارات کرمان بر اساس میزان رعایت پروتکل های بهداشتی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.