قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اول روز خلق شده است یا شب؟

«دروغ» کارگر پیتزافروشی منجر به قرنطینه یکی از ایالت‌های استرالیا شد! – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


«دروغ» کارگر پیتزافروشی منجر به قرنطینه یکی از ایالت‌های استرالیا شد!

به گزارش گروه روی خط رسانه‌های برنا؛ مقامات «استرالیای جنوبی» اکنون می‌گویند که قرنطینه شش روزه این ایالت سه روز زودتر از موعد تعیین شده پایان خواهد یافت. آن‌ها روز چهارشنبه به دنبال شناسایی ۳۶ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا تصمیم به اعلام قرنطینه سختگیرانه گرفتند. این تصمیم براساس ادعای یکی از مبتلایان که به مسئولان گفته بود تنها برای خرید به یک پیتزافروشی رفته است گرفته شد.

با این حال تحقیق بیشتر مقامات ایالت «استرالیای جنوبی» مشخص کرد که این مرد کارگر آن پیتزافروشی بوده است.

آن‌ها در ابتدا براساس ادعای «نادرست» او تصور می‌کردند که وی با مراجعه کوتاه مدت به این پیتزافروشی به ویروس کرونا مبتلا شده و به این ترتیب نتیجه گرفته بودند که گونه‌ای بسیار واگیردار از ویروس جدید کرونا در حال انتقال به ساکنان ایالت «استرالیای جنوبی» است و برای جلوگیری از شیوع آن چاره‌ای جز وضع قرنطینه سختگیرانه وجود ندارد.

استرالیا برای جلوگیری از شیوع بیماری همه‌گیر «کووید ۱۹» سیاست آزمایش گسترده شهروندان و دنبال کردن زنجیره انتقال ویروس را در دستور کار قرار داده است.

 

به گفته پلیس استرالیا کارگر پیتزافروشی تحت تعقیب قضایی قرار نخواهد گرفت، زیرا مجازاتی برای «دروغگویی» به افرادی که مسئول شناسایی زنجیره انتقال ویروس کرونا هستند تعیین نشده است. مقامات ایالت «استرالیای جنوبی» تاکید کرده‌اند که اگر این مرد از ابتدا با آن‌ها صادق می‌بود روز چهارشنبه قرنطینه سختگیرانه در این ایالت اعلام نمی‌شد.

هویت این مرد که مقامات «استرالیای جنوبی» از «درغگویی» او سخن می‌گویند فاش نشده است. با این حال پلیس گفته که او در پیتزافروشی «وودویل» در شهر آدلاید کار می‌کرده است.

شیوع بیماری همه‌گیر «کووید ۱۹» تاکنون جان حدود ۹۰۰ نفر را در استرالیا گرفته است.

منبع: یورونیوزآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز«دروغ» کارگر پیتزافروشی منجر به قرنطینه یکی از ایالت‌های استرالیا شد!نمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.