قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

درخواست‌های زندانیان با رعایت موازین قانونی پیگیری شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


درخواست‌های زندانیان با رعایت موازین قانونی پیگیری شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، علی القاصی دادستان تهران در صبح جمعه، ششمین روز از سال جدید به همراه حشمت الله حیات الغیب مدیر کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان تهران و حجت الاسلام فیروز جایی معاون دادستان تهران در امور زندان‌ها به مدت چهار ساعت در زندان اوین حضور یافت و ضمن بازدید از بندهای مختلف عمومی و امنیتی، مسائل زندانیان را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.

در این بازدید دادستان تهران و هیأت همراه ضمن ملاقات چهره به چهره به درخواست‌های مددجویان رسیدگی کردند و دستورات لازم برای پیگیری موضوعات آن‌ها با رعایت موازین قانونی صادر شد.

القاصی در حاشیه این بازدید با بیان اینکه پیش از این به دادیاران ناظر بر زندان تاکید شده در تعطیلات نوروز بصورت کشیک در تمام زندان‌های استان تهران مستقر و فعال باشند، گفت: دادیاران ناظر بر زندان بصورت مستمر پاسخگوی مطالبات مددجویان باشند و در ایام نوروز به درخواست‌های آنان رسیدگی کنند.

دادستان تهران با تاکید بر اینکه قوه قضائیه نسبت به مقوله زندان و وضعیت زندانیان نگاه تحولی ویژه‌ای دارد، بیان کرد: رویکرد تحولی قوه قضائیه رویکرد اصلاحی و باز اجتماعی شدن زندانیان است.

القاصی هدف از بازدید مسئولین قضائی از زندان‌ها از جمله زندان اوین را بررسی مسائل زندانیان و آگاهی از آخرین وضعیت آنها، بررسی درخواست‌هایشان به صورت حضوری، عنوان کرد و افزود: با تعدادی از زندانیان ملاقات چهره به چهره انجام و ضمن دستور پیگیری و حل مسائل و مشکلات، برای تعدادی از زندانیان مرخصی تجویز و دستور آزادی آن‌ها صادر شد.آرشیو اخبار اجتماعی سرویس خبری اقطاع نیوزدرخواست‌های زندانیان با رعایت موازین قانونی پیگیری شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.