قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

درخشش کوتاه قامتان در عرصه‌های مختلف/حمایت مسئولان مستمر نیست – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


درخشش کوتاه قامتان در عرصه‌های مختلف/حمایت مسئولان مستمر نیست – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

شاهین فرزانه در گفت‌وگو با اقطاع نیوز، با اشاره به فعالیت گسترده کوتاه قامتان اردبیل در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی اظهار کرد: جامعه کوتاه قامتان اردبیل برای درخشش در عرصه‌های مختلف پتانسیل خوبی دارند که در همین رابطه تا کنون با تقویت روحیه نشاط اجتماعی در بین اعضای انجمن شاهد موفقیت‌هایی از سوی این افراد در حوزه‌های مختلف به ویژه در عرصه ورزشی بودیم.

وی موفقیت بیش از پیش کوتاه قامتان را مشروط به حمایت جدی و مستمر مسئولان دانست و افزود: خوشبختانه تا به اکنون توانستیم با تشکیل گروه‌های ورزشی مختلف، روحیه شادی و نشاط را در بین این قشر از جامعه ایجاد کنیم اما با حمایت جدی مسئولان بی‌شک این درخشش‌ها دو چندان خواهد شد.

مدیر انجمن کوتاه قامتان استان ضمن ابراز نگرانی از کاهش فعالیت کوتاه قامتان و حضور در عرصه این قشر تصریح کرد: متأسفانه تا به حال حضور کوتاه قامتان برخی از شهرهای اردبیل از جمله خلخال، گرمی، نیر،، پارس آباد، سرعین، بیله سوار، گرمی، نمین و هیر بسیار محدود بوده است که ما برای حضور بیشتر و بهتر این جامعه توانمند دعوت می‌کنیم چرا که ظرفیت کوتاه قامتان برای تصاحب و فتح قله‌های موفقیت بسیار بالاست.

فرزانه ضمن ابراز امیدواری و قابلیت انجمن کوتاه قامتان اردبیل برای پذیرش تمامی کوتاه قامتان اردبیل خاطر نشان کرد: انجمن کوتاه قامتان استان اردبیل آمادگی کامل برای ثبت نام از اعضا جدید را دارد و امیدواریم با مشارکت کوتاه قامتان استان شاهد افزایش حضور افراد در برنامه‌های این انجمن باشیم.

blank

وی ورود کوتاه قامتان اردبیل به حوزه هنری و فرهنگی را قدمی مثبت برای افزایش حضور این قشر در جامعه دانست و اضافه کرد: اجرای برنامه‌های فرهنگی از دیگر برنامه‌های انجمن در زمینه‌های هنری از جمله تئاتر و سینما است.

مدیر انجمن کوتاه قامتان استان از کوتاه قامتان استان خواست تا برای ارتباط بیشتر با این انجمن و حضور و ظهور در عرصه حتماً با مدیریت انجمن در ارتباط بوده و فعالیت خود را محدود به زمان یا مکان نکنند.

فرزانه همچنین از مسئولان استان درخواست کرد تا با حضور در رویدادهایی که توسط کوتاه قامتان طراحی و اجرا می‌شود، از نزدیک حضور داشته و در جریان مشکلات این قشر قرار بگیرند تا با حمایت از سوی مسئولان کوتاه قامتان اردبیل نیز بتوانند همچون سایر اقشار موفقیت‌هایی داشته باشند.

به گفته مدیر انجمن کوتاه قامتان استان کوتاه قامتان می‌توانند با حضور در دفتر انجمن به نشانی اردبیل ایستگاه سرعین رو به روی پادگان ارتش مؤسسه خیریه ائمه اطهار (ع) یا با تماس با شماره ۰۴۵۳۳۷۱۸۳۶۰ نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزدرخشش کوتاه قامتان در عرصه‌های مختلف/حمایت مسئولان مستمر نیست – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.