قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

دبیر مجمع مشورتی نظام مسائل کشور در کرمان منصوب شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


دبیر مجمع مشورتی نظام مسائل کشور در کرمان منصوب شد

به گزارش اقطاع نیوز از کرمان، با حکم حمزه صفر بیگی دبیرکل مجمع مشورتی نظام مسائل کشور مهدی ابراهیمی‌فرسنگی به عنوان دبیر مجمع مشورتی نظام مسائل استان کرمان منصوب شد.

این مجمع به‌منظور تحقق بخشیدن به منویات مقام معظم رهبری و استفاده از همّت، هوشیاری، سرعت عمل و ابتکار جوانان در عرصه‌های مختلف نظام مقدس جمهوری اسلامی ذیل نظارت میدانی مجلس شورای اسلامی با هدف تعامل سازنده با بخش‌های مختلف فرهنگی، آموزشی، اقتصادی، بهداشتی، اجتماعی، عمرانی و… در تمامی اقصی‌نقاط کشور راه‌اندازی شده است.

در همین راستا طی حکمی از سوی حمزه صفربیگی، دبیرکل مجمع مشورتی نظام مسائل کشور، مهدی ابراهیمی‌فرسنگی به عنوان دبیر استانی این مجمع در استان کرمان منصوب شد.

این مجمع ذیل نظارت میدانی مجلس شورای اسلامی با هدف نصب‌العین قراردادن مکتب جهادی سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی تشکیل شده است.

 ابراهیمی‌فرسنگی دبیر مجمع مشورتی نظام مسائل استان کرمان با تاکید بر لزوم بهره‌گیری هرچه بیشتر از بیانیه گام دوم انقلاب، اظهار داشت: تلاش می‌کنیم با استفاده از ظرفیت‌های بومی استان نسبت به شناسایی مسائل و مشکلات مردم، ظرفیت‌های منطقه، ایده‌پردازی و پیگیری مطالبات مردم در تعامل سازنده با مجلس نسبت به اهداف تشکیل مجمع مشورتی گام برداریم.

وی افزود: این مجمع در استان کرمان با راه‌اندازی کمیسیون‌های صنایع و معادن، انرژی، کشاورزی، اقتصادی، عمران، آموزش، فرهنگی، اجتماعی، حقوقی و بهداشت در راستای اهداف مشروحه فعالیت می‌کند.

ابراهیمی‌فرسنگی از نخبگان، جوانان و دلسوزان استان کرمان درخواست کرد با هم‌فکری و هم‌اندیشی، این مجمع را در تبیین و تدوین نظام مسائل استان یاری کنند.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ب
آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزدبیر مجمع مشورتی نظام مسائل کشور در کرمان منصوب شدنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.