قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
دبیر فدراسیون شنا: تاچ پدهای جدید آزادی استاندارد هستند/ امکان گرفتن میزبانی نداریم

دبیر فدراسیون شنا: تاچ پدهای جدید آزادی استاندارد هستند/ امکان گرفتن میزبانی نداریم – اقطاع نیوز #ورزشی


دبیر فدراسیون شنا گفت: زیر ساخت های لازم برای استفاده از تاچ پدها فراهم شده و در اولین مسابقه بعد از کرونا از آنها استفاده خواهد شد.

فرید فتاحیان در گفت و گو با اقطاع نیوز در مورد تاچ پدهای خریداری شده اظهار کرد: در تمامی مسابقات فدراسیون جهانی شنا از تاچ پدها استفاده می شود. در فدراسیون شنا یک دستگاه داشتیم اما قدیمی شده بود و عملا کار نمی‌کرد.

وی ادامه داد: سال گذشته با کمک فدراسیون جهانی شنا دستگاه خریداری شد و آن را با تمامی مشکلات بعد شش ماه به ایران آوردیم. باید نرم افزاری هم تهیه می شد تا این دستگاه قابل استفاده شود که آن هم خریداری شده است‌. 

فتاحیان گفت: بعد از این‌ها باید زیرسازی‌ها برای نصب دستگاه انجام می شد تا وقتی تاچ پدها نصب شد درست عمل کند. این زیرسازی ها هم اواخر سال ۹۸ با هزینه ای بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان انجام شد و توانستیم آنها را در لبه استخر نصب کنیم. این تاچ پدها قابل بهره وری هستند و نرم افزار ها هم قابل استفاده اند. اکنون در اولین مسابقه بعد از غلبه بر کرونا می توانیم از آنها استفاده کنیم.

وی در خصوص گرفتن میزبانی مسابقات جهانی و آسیایی با داشتن این دستگاه گفت: امکان گرفتن میزبانی مسابقات جهانی و آسیایی نیست چون معمولا این مسابقات باید در دو بخش آقایان و بانوان انجام شود. عملا گرفتن میزبانی امکان ندارد.

وی گفت: فدراسیون جهانی رکوردهای ثبت شده با دستگاه تاچ پدهایی که گواهی و تائیدیه داده است را قبول دارد. در این شرایط رکوردها آنلاین وارد سیستم می شود و امکان استفاده از این رکوردها توسط فدراسیون جهانی نیز وجود دارد.

انتهای پیام


لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.