قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

دامداران و کشاورزان در پیچ و خم مشکلات خشکسالی و تأمین نهاده – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


دامداران و کشاورزان در پیچ و خم مشکلات خشکسالی و تأمین نهاده – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، مصطفی نخعی صبح شنبه در دیدار نوروزی با نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی اظهار کرد: مجلس شورای اسلامی در مدت زمانی که از فعالیت آن گذشته است در راستای رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی اقدامات عدیده‌ای را انجام داده است.

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی دشمن ستیزی و توجه به اقشار ضعیف و کم درآمد از اولویت‌های مجلس شورای اسلامی بوده است، بیان‌کرد: در لایحه بودجه نیز مسائلی چون گازرسانی به مناطق محروم، نوسازی مدارس و توجه به کشاورزان و دامداران با حساسیت خاصی مورد توجه قرار گرفت.

نخعی ادامه‌داد: طرح مجلس در حمایت از لغو تحریم‌ها و مکلف کردن دولت به غنی‌سازی ۲۰ درصد نیز در راستای استکبار ستیزی بود.

وی با اشاره به برخی از مشکلات در حوزه تولید در خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: متأسفانه ما در خراسان‌جنوبی مدیران شجاع و با جسارت که مشکلات را به صورت جدی دنبال کنند، کم داریم.

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس با اشاره به خشکسالی وحشتناک سال جاری گفت: متأسفانه این خشکسالی دامداران و کشاورزان را با مشکلات جدی و عدیده‌ای رو به رو کرده است که مایه نگرانی است و آنان در زمینه تأمین نهاده نیز با معضلاتی رو به رو هستند.

نخعی با بیان اینکه با توجه این خشکسالی‌ها باید وضعیت فوق حاد سربیشه در استان را اعلام کنیم، افزود: نگران هستیم که در ماه‌های دیگر درگیر انتخابات شویم و این مشکلات مردم را فراموش کنیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزدامداران و کشاورزان در پیچ و خم مشکلات خشکسالی و تأمین نهاده – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.