پنجشنبه , ۲۵ آذر ۱۴۰۰
قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

خیّر مهدی‌شهری ماهانه ۴۰ میلیون ریال به نیازمندان پرداخت می‌کند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


خیّر مهدی‌شهری ماهانه ۴۰ میلیون ریال به نیازمندان پرداخت می‌کند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

محمد ابراهیم یوسفیان در گفت‌وگو با اقطاع نیوز، ضمن اشاره به جذب خیران با هدف ارتقای کمک رسانی به نیازمندان و افراد تحت پوشش کمیته امداد در سال ۱۴۰۰ بیان کرد: با رایزنی‌های صورت گرفته یکی از خیران نیک نام مهدی‌شهری ماهانه ۴۰ میلیون ریال به نیازمندان به صورت مساعدت کمک می‌کند.

وی با بیان اینکه کمک‌های این خیر در بخش تأمین جهیزیه نیازمندان خواهد بود، افزود: اولین پرداخت ۴۰ میلیون ریالی این خیر نیز در روزهای اخیر به حساب کمیته امداد مهدی شهر واریز و صرف تأمین جهیزیه نوعروسان تحت پوشش و نیازمند مهدی شهری خواهد شد.

رئیس کمیته امداد مهدی‌شهر با بیان اینکه مردم می‌توانند با طرح‌های کمیته امداد با هر میزان که می‌توانند کمک یار محرومان جامعه باشند، بیان کرد: کمک هزینه تحصیلی به نیازمندان، ازدواج، اشتغال، کمک به دانشجویان در حال تحصیل، مهارت آموزی، توانمند سازی خانوار، جهیزیه و…. در زمره سرفصل‌هایی است که کمک‌های خیریه مردم می‌تواند در آنها کمک حال نیازمندان باشد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزخیّر مهدی‌شهری ماهانه ۴۰ میلیون ریال به نیازمندان پرداخت می‌کند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 10 =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.