قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
خیرین مدرسه‌ساز ۹۰۰ کلاس درس در کرمانشاه ساخته‌اند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

خیرین مدرسه‌ساز ۹۰۰ کلاس درس در کرمانشاه ساخته‌اند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز و به نقل از استانداری کرمانشاه، هوشنگ بازوند در جلسه تبیین و تشریح شیوه نامه اجرایی طرح تحولی «آجر به آجر» اظهار داشت: به همت خیرین مدرسه ساز از نیمه دوم سال ۹۶ تاکنون ۹۰۰ کلاس درس با اعتبار ۱۲۲ میلیارد تومان در قالب ۲۳۳ پروژه به منظور توسعه فضاهای آموزشی در استان احداث شده که کاری بسیار ارزشمند، نیک و پسندیده است.

وی افزود: جلب مشارکت‌های مردمی، سازمان‌ها، نهادهای دولتی و غیردولتی برای اجرای این طرح بسیار مهم است و همه می‌توانند با یک «آجر» در تأمین مالی پروژه‌ها سهیم شوند.

استاندار کرمانشاه گسترش مشارکت‌های مردمی را سبب توسعه چشمگیر فضاهای آموزشی در مناطق زلزله زده ذکر کرد و افزود: در زلزله آبان ۹۶ تعداد ۷۸ مدرسه در استان تخریب شد اما با کمک خیرین امروز ۱۸۳ مدرسه تکمیل و تا مهرماه سال جاری به ۲۲۰ مدرسه خواهد رسید.

بازوند تصریح کرد: همبستگی اجتماعی و کار خیرین ریشه عمیقی در فرهنگ ما دارد و مردم نیکوسرشت ایران اسلامی در همه بحران‌ها پیشگام و پیشقدم کمک و مساعدت به همنوعان خود بوده‌اند و این امر مقدس در قالب مدرسه سازی نیز شایسته تقدیر و تشکر ویژه است.

وی طرح تحولی «آجر به آجر» را گامی مهم در توسعه فضاهای آموزشی ارزیابی کرد و بیان داشت: در این طرح شرایطی فراهم شده است که با تنوع در جلب مشارکت‌ها امکان حضور همه افراد در کار نیک و خیر فراهم می‌شود و بر اساس هدف گذاری صورت گرفته و افق ۱۴۰۰ میزان ۷۵ میلیارد تومان توسط خیرین و به همین میزان نیز اعتبارات دولتی برای نوسازی و احداث فضاهای آموزشی هزینه خواهد شد.

خیرین مدرسه‌ساز ۹۰۰ کلاس درس در کرمانشاه ساخته‌اند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۲۰:۵۱:۴۱

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.