قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
خیران سلامت 3 دستگاه کمک تنفسی به بیمارستان زرند اهدا کردند

خیران سلامت ۳ دستگاه کمک تنفسی به بیمارستان زرند اهدا کردند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


خیران سلامت ۳ دستگاه کمک تنفسی به بیمارستان زرند اهدا کردند

به گزارش اقطاع نیوز از زرند، منصور هاشمی از اهدای سه دستگاه کمک تنفسی به بیمارستان امام علی (ع) تامین اجتماعی شهرستان زرند با هزینه یک‌میلیارد و ۲۴۰ میلیون ریالی خیران بخش سلامت خبر داد و اظهار داشت: این دستگاه‌ها در بخش بستری بیماران کرونا و بخش نوزادان نصب و راه‌اندازی شده است.

رئیس بیمارستان امام علی (ع) زرند با اشاره به اینکه خیرین سلامت به ویژه در دوران پس از شیوع کرونا، همیاری قابل توجهی با نظام سلامت در این بیمارستان داشتند، تصریح کرد: در این راستا خانواده مرحوم حاج احمد عربپور هزینه مراسم ختم آن مرحوم‌ را با خرید یک دستگاه سی‌پاب  دستگاه کمک تنفسی بخش نوزادان را اهدا کردند.

مجید یزدانی از خانواده مرحوم عربپور در این ارتباط گفت: با توجه به اینکه مرحوم در این ابام کرونایی جان خود را از دست داد تصمیم گرفتیم هزینه برگزاری مراسم ختم و ..‌ را در این شرایط  کرونایی با اهدای مبلغ ۵۲ میلیون تومان یک دستگاه سی‌پاب (کمک تنفسی نوزادان) را تهیه و به بیمارستان تامین اجتماعی زرند اهدا کنیم.

همچنین یکی از خیران نیک‌اندیش حوزه سلامت در روستای روح‌آباد که در اقدام خداپسندانه و خیرخواهانه  با هزینه ۷۲ میلیون تومان دو دستگاه کمک تنفسی تهیه و به بیمارستان تامین اجتماعی اهدا کرد، گفت: حتی حاضر نیستم نامی از من برده شود.

هاشمی رئیس بیمارستان زرند با تشکر از نوعدوستی و همیاری خیران حوزه سلامت در این روزهای مقابله با ویروس کرونا اظهار کرد: در حال حاضر این بیمارستان نیاز مبرم به مخزن اکسیژن مایع و دستگاه ونتیلاتور و کپسول اکسیژن دارد.

وی ابراز امیدواری کرد: خیران سلامت در راستای تهیه نیازهای این بیمارستان گام‌های ارزشمندی را در  نهادینه شدن فرهنگ نیکوکاری در بخش سلامت و در راستای ارائه خدمات مطلوب‌تر به بیماران را بردارند.

انتهای پیام/۸۰۰۲۲/ق
آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزخیران سلامت ۳ دستگاه کمک تنفسی به بیمارستان زرند اهدا کردندنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.