قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
خودروهای غیربومی در گلستان جریمه می شوند

خودروهای غیربومی در گلستان جریمه می شوند۲۸۰۱۰۳۰ – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


خودروهای غیربومی در گلستان جریمه می شوند۲۸۰۱۰۳۰

به گزارش خبرگزاری اقتصاد ایران، هادی حق شناس ظهر شنبه در جلسه استانی مقابله و پیشگیری از کرونا ضمن تشکر از کسبه و مردم در رعایت پروتکل ها اظهارکرد: محدودیت کرونایی تنها مختص گلستان نیست و بر دو بخش (کسبه و تردد خودروها) تأثیرگذار است.

وی با بیان اینکه تردد پلاک های غیربومی در شهرهای قرمز ممنوع است، گفت: اگر خودروی غیربومی در استان تردد کند در ۲۴ ساعت یک میلیون تومان جریمه می شود.

حق شناس گفت: بخشی از شاغلان حوزه های خدمات رسان (آب، برق، گاز، نظامی و انتظامی و کادر درمان) که خودروهایی با پلاک غیربومی دارند، مدیران مربوطه مکلف هستند تا شماره پلاک را به پلیس اعلام کنند تا اگر جریمه شدند لیست جریمه حذف شود.

استاندار گلستان بیان کرد: کسانی که در دو هفته اول آذر وقت دادگاه داشته باشند الزام آور نیست که حضور یابند و می توانند بعداً حضور یابند.

وی با اشاره به طرح دورکاری کارمندان گفت: در رامیان با وضعیت زرد دو سوم کارمندان، در شهرهای قرمز یک سوم و در شهرهای نارنجی یک سوم کارمندان در محل کار حضور خواهند داشت.

حق شناس از تعطیلی مراکز شماره گذاری خودرو، مهدکودک ها و مدارس تا ۱۵ آذر خبرداد و افزود: در چهار شهر قرمز مساجد و اماکن مذهبی تعطیل است و در شهرهای نارنجی هم علیرغم بازبودن نماز جماعت اقامه نمی شود.

وی گفت: کارکنان بانک ها جزو مناطق آلوده بوده لذا مردم بهتر است کارهای خود را به صورت الکترونیکی انجام دهند.

استاندار گلستان با اشاره به هفته بسیج افزود: در طول سال های اخیر هرجا که مردم نیاز به کمک داشتند، بسیجیان پای کار بودند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزخودروهای غیربومی در گلستان جریمه می شوند۲۸۰۱۰۳۰نمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.