قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

خط و نشان کشیدن سپاه برای لفاظی‌های اخیر رژیم صهیونیستی/ رزمایش‌های ایران بی هدف نیست – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


خط و نشان کشیدن سپاه برای لفاظی‌های اخیر رژیم صهیونیستی/ رزمایش‌های ایران بی هدف نیست

«اسماعیل کوثری» نماینده مردم تهران و از سرداران سپاه در گفت وگو با خبرنگار سیاسی برنا در رابطه با “رزمایش پیامبر اعظم (ص) ۱۷ سپاه پاسداران” گفت: رزمایش پیامبر اعظم ۱۷، در جهت اقتدار و هماهنگی بین نیروهای هوا فضا، زمینی، دریایی و موشکی انجام شد و در اصل هدف این رزمایش پاسخ سنگین و محکم به یاوه گویان و عوامل رژیم صهیونستی و کشورهای منطقه است که اگر دست از پا خطا کنند قطعا از سوی جمهوری اسلامی برخورد سنگین و قاطعانه با آنها صورت خواهد گرفت.

وی در ادامه با بیان این جمله که “ایران هیچ گاه با همسایگان خود سر ستیز ندارد” مطرح کرد: اگر رفتار کشور های منطقه در جهت هماهنگی و همسایگی باشد، بدانند که ایران قدرتمند هیچ وقت با همسایگان خود سر ستیز و جنگ ندارد و از این طریق پیام دوستی برای آنها فرستاده شده است اما اگر دست از پا خطا کنند قطعا و یقینا به ضرر خودشان تمام خواهد شد، مخصوصا رژیم اشغالگر قدس که اخیرا یک غلو بزرگتر از دهان خود را هم مطرح کرده اند.در این رزمایش علاوه بر هماهنگی بین نیروها و بکارگیری سلاح هایی که باید تست و آزمایش می شد،  نیروها آمادگی خود را در عمل نشان  دادند و اصل پیاده کردن تاکتیک ها بسیار مهم بود.

سردار کوثری تصریح کرد: این رزمایش با موفقیت و نظارت ستاد کل نیروهای مسلح و قرارگاه خاتم الانبیاء انجام شد و به لطف خدا با یک امتحان و نمره بسیار خوبی از این صحنه رزمایش بیرون آمدیم.

نماینده مردم تهران با اشاره به این جمله که “تمرین ها و رزمایش های جمهوری اسلامی بی هدف نیست” اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران در درجه اول هیچگاه شروع کننده نخواهد بود، اما اگر دشمن دست از پا خطا کند قطعا بداند که حیاتی ترین نقاطش مورد هدف قرار خواهد گرفت. در این رزمایش ها و تمرینات  دشمن فرضی را در نظر می گیرند با اهدافی که بهرحال در آینده احتمال دارد که مورد حمله واقع شود. ایران هرگاه رزمایشی را  انجام می دهد قطعا اینها هدف دار است و اینگونه نیست که بخواهیم یک تمرین  یا رزمایش بی هدفی را به انجام برسانیم. به نوعی این رزمایش خط و نشان کشیدن سپاه برای لفاظی های اخیر رژیم صهیونیستی است. 

وی در پایان افزود: جمهوری اسلامی ایران نشان داده که به حرف های خود عمل میکند، هر روز دقیق تر و نقطه زن تر می شویم  و سلاح هایمان را به روز کردیم تا در صورت استفاده به آن هدفی که در نظر داریم اصابت کنند و آسیب برسانند. امید به خدا در این رزمایش دقیقا هدفها مورد اصابت قرار گرفت در روز موعود خواهیم دید که دقیق تر از آنچه که در رزمایش ها شاهدهستیم، موشکها عمل خواهند کرد. 

انتهای پیام/آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزخط و نشان کشیدن سپاه برای لفاظی‌های اخیر رژیم صهیونیستی/ رزمایش‌های ایران بی هدف نیستنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − دو =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.