قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تعداد مراکز خرید تضمینی گندم در استان مرکزی افزایش یافت - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

خرید بیش از ۱۳ هزار تن گندم از کشاورزان کرمانشاهی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


خرید بیش از ۱۳ هزار تن گندم از کشاورزان کرمانشاهی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

ایرج صفایی در گفتگو با اقطاع نیوز اظهار داشت: خرید تضمینی کلزا، گندم و چغندرقند از کشاورزان استان کرمانشاه همچنان ادامه دارد.

وی افزود: البته خرید تضمینی چغندرقند مراحل پایانی خود را طی می‌کند اما خرید گندم و کلزا در مناطق معتدل آغاز شده و در حال حاضر به جز شهرستان پاوه که محصول کشاورزی ندارند در سایر نقاط معتدل در حال انجام است.

مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه خرید تضمینی گندم و کلزا در نقاط گرمسیری به اتمام رسیده است، گفت: تاکنون بیش از ۱۳ هزار تن گندم توسط ۱۹ کمیسیون تعاون روستایی در سطح استان کرمانشاه خریداری شده است.

این مسئول عنوان کرد: مجموعاً ۸۲ کمیسیون برای خرید گندم در سطح استان کرمانشاه وجود دارد که ۱۹ کمیسیون مربوط به تعاون روستایی و مابقی مربوط به غله و خدمات بازرگانی و بخش خصوصی است.

وی با بیان اینکه تمام محصول کلزا توسط تعاون روستایی خریداری می‌شود، گفت: تاکنون ۲۵۰۰ تن کلزا توسط ۱۸ کمیسیون تعاون روستایی به صورت تضمینی خریداری شده است.

مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه تصریح کرد: ۲۲ هزار تن چغندرقند نیز برداشت و به دو کارخانه قند بیستون و اسلام آبادغرب تحویل شده است.

صفایی گفت: مطالبات کشاورزانی که خرید تضمینی از آنها تا هفتم تیرماه انجام گرفته، پرداخت شده است.

وی عنوان کرد: همچنین در حال رایزنی برای خرید تضمینی گوجه فرنگی از کشاورزان نیز هستیم.

به گفته صفایی سال گذشته ۸۱ هزار تن گوجه فرنگی از کشاورزان خریداری و در اختیار ۲ کارخانه رب گوجه کرمانشاه قرار گرفت.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزخرید بیش از ۱۳ هزار تن گندم از کشاورزان کرمانشاهی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.