قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
خرید توافقی جو در استان همدان آغاز شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

خریداری ۲۳۰ هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان مرکزی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


خریداری ۲۳۰ هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان مرکزی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، غلامرضا ملکی روز دوشنبه در نشست کارگروه خرید غلات و دانه‌های روغنی استان مرکزی اظهار کرد: این میزان گندم خریداری شده نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۰ درصد افزایش یافته است که انتظار می‌رود تا پایان فصل خرید تداوم پیدا کند.

وی ادامه داد: تاکنون ۵۰ درصد مطالبات کشاورزان به مبلغ ۲۷۶ میلیارد تومان تا ۲۳ تیرماه پرداخت شده است.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی با بیان اینکه در خرید گندم از کشاورزان با مشکلی مواجه نیستیم، عنوان کرد: اکنون این مهم در ۳۲ مرکز اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی در حال انجام است که در صورت نیاز افزایش پیدا می‌کند.

ملکی افزود: سال گذشته ۳۰۵ هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان به صورت تضمینی از کشاورزان استان مرکزی خریداری شد و پیش بینی می‌شود خرید این محصول در سال‌جاری به ۳۵۰ هزار تن افزایش یابد.

به گفته وی، در مرکز خرید چهار نفر از عوامل اجرایی که از طرف دولت به طور مستقیم یا غیرمستقیم منصوب شدند، شامل ۲ عامل ذی‌حساب، یک کارشناس آزمایشگاه و یک نفر به‌عنوان ناظر از طرف اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی در هریک از مراکز، وظیفه خرید و خدمت‌رسانی به کشاورزان را بر عهده دارند.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی یادآور شد: تمام فعالیت‌های خرید در مراکز خرید به صورت لحظه‌ای در حال پایش و رصد است و هیچ مشکلی مشاهده نشده است.

ملکی از خرید یک هزار و ۱۵۰ تن کلزا به صورت تضمینی در استان مرکزی خبر داد و گفت: این محصول با قیمت چهار هزار و ۶۶۰ تومان از ابتدای خرداد ماه از سوی اداره کل غله این استان خریداری و به مراکز روغن کشی تحویل شده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزخریداری ۲۳۰ هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان مرکزی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.