قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
خراسان شمالی جز ۶ استان‌ دارای کمترین وقوع جرم در کشور است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

خراسان شمالی جزو ۶ استان‌ دارای کمترین وقوع جرم در کشور است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


خراسان شمالی جزو ۶ استان‌ دارای کمترین وقوع جرم در کشور است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، سردار علیرضا مظاهری ظهر امروز در نشست خبری که در محل ستاد فرماندهی انتظامی خراسان شمالی برگزار شد، اظهار کرد: قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش از یک ماه پیش در خراسان شمالی فعال شد و مطابق این طرح برنامه‌های ویژه‌ای برای برخورد با اراذل اجرا شد.

فرماندهی انتظامی خراسان شمالی ادامه داد: خراسان شمالی از نظر جرم جزو ۶ استان دارای کمترین وقوع جرم است با این حال نمی‌توان گفت فعالیت اراذل و اوباش در استان صفر است.

وی افزود: در حوزه شناسایی اراذل و اوباش، در سال جاری ۸۳ نفر شناسایی شدند که ۸۱ نفر آنان دستگیر و تحویل مرجع قضائی شدند.

مظاهری از احضار ۱۳۷ اراذل به پلیس خبر داد و گفت: طی سال جاری از ۱۷ اوباش فضای مجازی تعهد گرفته شده است زیرا برنامه پلیس ابتدا تذکر و هشدار دادن است.

فرماندهی انتظامی خراسان شمالی تصریح کرد: ۹ مورد پارک، تفرجگاه و پاتوق اراذل و اوباش در سال ۹۹ پاکسازی شده است که مردم از این اتفاق رضایت بسیاری داشته‌اند.

وی در انتها با تاکید بر اینکه خراسان شمالی شاهد افزایش تعداد اراذل و اوباش نیست، گفت: در فضای مجازی جرایمی مانند حمایت از اراذل مطرح کشور و استان و عرض اندام با سلاح سرد و گرم رخ می‌دهد که با این موارد برخورد می‌کنیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزخراسان شمالی جزو ۶ استان‌ دارای کمترین وقوع جرم در کشور است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.