قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
خدمات شهری باید در «تراز» استفاده از معلولان باشد نه «ویژه» آن‌ها - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

خدمات شهری باید در «تراز» استفاده از معلولان باشد نه «ویژه» آن‌ها – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


خدمات شهری باید در «تراز» استفاده از معلولان باشد نه «ویژه» آن‌ها – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

حمیدرضا پوریوسف، در گفتگو با اقطاع نیوز با بیان اینکه هتل تراز معلولان ۱۲ آذرماه سال جاری و همزمان با روز جهانی معلولان افتتاح خواهد شد، گفت: این هتل با هدف استفاده جامعه بهزیستی و مخصوصاً افراد دارای معلولیت ساخته شده است.

مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی با اشاره به مشارکت خیرین و کمک شهرداری در ساخت این هتل، هدف از بازدید امروز مسئولان از این هتل را رفع موانع موجود در مسیر هتل تا حرم مطهر رضوی عنوان کرد.

وی همچنین تصریح کرد: با توجه به اینکه هتل در بافت فرسوده مشهد وجود دارد، توافقاتی در نظر گرفته شده است تا موانع موجود رفع شده و امکانات لازم برای دسترسی بهتر معلولان در مسیر رفت و آمد حاصل شود.

پوریوسف در ادامه افزود: استفاده از کلمه تراز در هتل تراز معلولان به جای واژه «ویژه» به این دلیل است که هر فضا و مکان خدماتی نباید ویژه معلولان باشد بلکه باید در تراز استفاده از معلولان باشد، یعنی هر فضایی را که افراد عادی از آن استفاده می کنند برای معلولان هم قابل استفاده باشد.

وی در ادامه گفت: فضای موجود هتل، سوئیت ها و همچنین سایر نقاط هتل قابل استفاده برای سایر افراد معلول از جمله نابینایان، ناشنوایان و افراد دارای معلولیت جسمی و حرکتی خواهد بود. آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزخدمات شهری باید در «تراز» استفاده از معلولان باشد نه «ویژه» آن‌ها – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.