قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
پرسپولیس 1 - التعاون 0؛ سه امتیاز ارزشمند با تک گل شجاع

خبرگزاری آریا – پرسپولیس ۱ – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


خبرگزاری آریا – پرسپولیس ۱

پرسپولیس 1 - التعاون 0؛ سه امتیاز ارزشمند با تک گل شجاع

اقطاع نیوز- پرسپولیس ایران و العاون عربستان در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و در هفته سوم و گروه سوم، به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۱ بر ۰ به سود پرسپولیس به پایان رسید.
به گزارش اقطاع نیوز، شجاع خلیل زاده در دقیقه ۸۲ تک گل بازی را به ثمر رساند و ۳ امتیاز حساس به حساب پرسپولیس واریز شد. التعاون با این شکست ۶ امتیازی ماند و پرسپولیس نیز ۴ امتیازی شد و برای صعود به مرحله بعد، امیدوار ماند. الدحیل در این گروه ۶ امتیازی است و الشارجه نیز ۱ امتیازی است.
ترکیب پرسپولیس: حامد لک، شجاع خلیل زاده، محمدحسین کنعانی زادگان، سعید آقایی، سیامک نعمتی، احسان پهلوان، احمد نوراللهی، میلاد سرلک، بشار رسن(از دقیقه ۸۱ امید عالیشاه)، وحید امیری، عیسی آل کثیر(از دقیقه ۷۸ آرمان رمضانی)
شرح گل:
پرسپولیس ۱ – التعاون صفر (دقیقه ۸۳: شجاع خلیل‌زاده): ارسال امید عالیشاه از روی کرنر سمت چپ زمین به مقابل تیرک اول در یک رفت و برگشت به شجاع خلیل‌زاده رسید تا این مدافع پیشتاخته با شوت پای چپ زمینی دروازن التعاون را باز کند.
لحظات حساس:
دقیقه ۲۲: ضربه سر سانتوس روی توپ ارسالی از کرنر سمت چپ زمین از روی دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.
دقیقه ۲۵: پاس بلند پشت مدافعان التعاون به آل‌کثیر نرسید تا کاسیو از محوطه جریمه خارج شود و توپ را دفع کند.
دقیقه ۲۶: شوت پشت محوطه سرلک را کاسیو در دو مرحله جمع کرد.
دقیقه ۳۶: نزدیک بود التعاون روی حمله سریع از سمت راست محوطه جریم هپرسپولیس به گل برسد که شوت دوک، مهاجم این تیم را حامد لک دفع کرد و در ادامه توپ به تیرک عمودی دروازه خورد ولی در برگشت هم شوت دوک با واکنش زیبای لک مهار شد.
دقیقه ۴۰: شوت پشت محوطه خطرناک سدریک را حامد لک با عکس‌العمل عالی در دو مرحله جمع کرد.
دقیقه ۶۱: ارسال زمینی آل‌کثیر با شوت سرضرب وحید امیری همراه بود که ضربه او به تور کنار دروازه التعاون اصابت کرد.
دقیقه ۶۵: شوت زمینی احمد نوراللهی در شرایط دشواری از پشت محوطه جریمه زده شد که کاسیو توپ را جمع کرد.
دقیقه ۶۶: عیسی آل‌کثیر فرار تند و تیزی به محمد جریمه التعاون داشت که پاس در عرض او از مقابل پای امیری عبور کرد و به او نرسید تا موقعیت پرسپولیس از دست برود.
دقیقه ۶۷: ضربه محکم آل‌کثیر دقت لازم را نداشت تا توپ راهی اوت شود.
دقیقه ۷۲: ارسال زیبای بشار رسن از روی ضربه آزاد را احمد نوراللهی با ضربه سر زد که کاسیو با واکنش عالی توپ را دفع کرد و در ادامه مدافعان التعاون توپ را دور کردند.
دقیقه ۷۳: سانتر رو به جلوی آقایی را کاسیو در اختیار گرفت.
دقیقه ۸۲: بشار رسن قصد داشت از سمت چپ وارد محوطه جریمه التعاون شود که مدافع این تیم سد راه او شد و برخورد مشکوک به پنالتی اتفاق افتاد که داور عمانی چنین تصمیمی نگرفت.
دقیقه ۸۳: ارسال وحید امیری به دست احمد عسیری اصابت کرد و به کرنر رفت که داور در این صحنه هم مثل برخورد قبلی اعتقادی به اعلام پنالتی نداشت.آرشیو اقطاع نیوز | سرویس خبری اقطاع نیوزخبرگزاری آریا – پرسپولیس ۱نمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.