قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
پاکسازی کامل معابر و میادین شهری منطقه 17

خبرگزاری آریا – پاکسازی کامل معابر و میادین شهری منطقه ۱۷ – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


خبرگزاری آریا – پاکسازی کامل معابر و میادین شهری منطقه ۱۷

پاکسازی کامل معابر و میادین شهری منطقه 17

اقطاع نیوز – پس از اجرای مراسم عزاداری، پاکسازی کامل معابر و میادین شهری منطقه ۱۷ به همت کارکنان خدمات شهری در کمترین زمان صورت گرفت.
به گزارش شهر، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۷ تهران، محمود کلهری با حضور در هیات های عزاداری در دارالشهدای تهران گفت: مردم فهیم منطقه ۱۷ شور حسینی را با شعور حسینی پیوند زده و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی، زدن ماسک و انجام پروتکل های بهداشتی مانند سنوات و سالهای گذشته عزاداری برای امام حسین (ع) و یارانش را پرشور و خروش برپا کرده و مراسم عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی بدون مشکل برگزار شد.
شهردار منطقه ۱۷ در جریان حضور در آستان مقدس امامزاده حسن روسای هیات ها را به رعایت فاصله گذاری و انجام پروتکل های بهداشتی در مراسم عزاداری دعوت کرد و افزود: بعد از اجرای مراسم عزاداری، پاکسازی کامل معابر و میادین شهری منطقه ۱۷ به همت کارکنان خدمات شهری در کمترین زمان صورت گرفت.
کلهری با اشاره به سیاه پوش شدن منطقه ۱۷ در عزای سرور شهیدان عالم بیان کرد: همزمان با آغاز ماه محرم منطقه ۱۷ کاملا چهره حسینی به خود گرفته بود و در سطح منطقه حدود ۱۲ هزار متر ریسه پرچمی مشکی و کتیبه در میادین و معابر اصلی منطقه ۱۷ نصب شد و میادین منطقه مثل میدان ۹ دی، ابوذر، گلچین و .. کاملا سیاه پوش شده و جلوه معنوی به خود گرفتند. همچنین آبنماهای منطقه ۱۷ درغم تاسوعای حسینی به رنگ سرخ درآمدند.آرشیو اقطاع نیوز | سرویس خبری اقطاع نیوزخبرگزاری آریا – پاکسازی کامل معابر و میادین شهری منطقه ۱۷نمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.