قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
هشدار درباره افزايش نرخ تسهيلات مسکن مهر پرند

خبرگزاری آریا – هشدار درباره افزایش نرخ تسهیلات مسکن مهر پرند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


خبرگزاری آریا – هشدار درباره افزایش نرخ تسهیلات مسکن مهر پرند

هشدار درباره افزایش نرخ تسهیلات مسکن مهر پرند

اقطاع نیوز- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند با اشاره به هشت هزار واحد آماد تحویل، گفت: متقاضیان که اقدام به تحویل مسکن مهر خود نکنند، در آینده با افزایش نرخ تسهیلات بانکی مواجه خواهند شد.
به گزارش اقطاع نیوز، محسن وطن خواهی افزود: ۸۷ هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید پرند وجود دارد که از این تعداد ۷۷ هزار واحد آن تحویل متقاضیان شده و دو هزار و ۵۰۰ هزار واحد دیگر آماده تحویل است.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند با اشاره به دستور وزیر راه و شهرسازی مبنی بر به پایان رساندن مسکن مهر تا پایان امسال، تصریح کرد: در شهر جدید پرند ۲۴۱ پروژه پیمانکاری مسکن مهر وجود دارد که ساخت این پروژه‌ها به پایان رسیده است.
وطن خواهی در ادامه گفت: حدود ۳۰۰ واحد وجود دارد که شش ماه تا ۵ سال از زمان ساخت و تکمیل آن‌ها می‌گذرد، اما متقاضیان برای دریافت واحد خود مراجعه نمی‌کنند.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید افزود: از کل پروژه‌های مسکن مهر پرند، ۲۰ درصد متقاضیان، هنوز برای دریافت واحد خود مراجعه نکرده اند.
وی همچنین گفت: به دلیل طولانی شدن ساخت مسکن مهر بسیاری از متقاضیان واحد‌های خود را واگذار کرده اند و به دلیل اینکه نقل و انتقال رسمی صورت نگرفته است آمار دقیقی از واگذاری‌ها نداریم.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند افزود: با مالکان هشت هزار واحد آماده تحویل بار‌ها تماس گرفته و اطلاع رسانی شده است.
وی تصریح کرد: تسهیلات دولتی به این هشت هزار واحد آماده تحویل تعلق گرفته است که مالکان باید کارت قسط دریافت کنند، اما هنوز دریافت نکرده اند.
وطن خواهی در ادامه گفت: یکی از موضوعاتی که بانک را درگیر کرده این است که تسهیلاتی که توسط دولت داده شده، اما هنوز این تسهیلات بازنگشته است.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند تصریح کرد: با جلساتی که با معاونان و مسئولان بانک مسکن داشتیم، یکی از پیشنهادات بانک مسکن، تعیین تکلیف این واحد‌ها بود که شرکت عمران پرند به عنوان داور بین بانک و متقاضیان واحد‌ها را قبول کند.
به گزارش اقطاع نیوز به نقل از صدا و سیما، وی گفت: قانون ساماندهی به بانک این اجازه را می‌دهد که نرخ تسهیلات را تبدیل کند، یعنی نرخ سود این تسهیلات از ۴ درصد به ۱۷ درصد برگردد.
وطن خواهی تصریح کرد: بسیاری از این واحد‌ها دست دلالان است آن‌ها واحد‌های خالی را نگه داشتند تا باقیمت بالاتری به فروش برسانند براساس اطلاعات غیر رسمی برخی از افراد حدود ۲۰ واحد خالی آماده تحویل در اختیار دارند که تمایلی برای تحویل واحد‌ها ندارند.آرشیو اقطاع نیوز | سرویس خبری اقطاع نیوزخبرگزاری آریا – هشدار درباره افزایش نرخ تسهیلات مسکن مهر پرندنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.