قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

خبرگزاری آریا – نماز جمعه تجلی مانور سیاسی، دینی، مذهبی و اجتماعی جهان اسلام است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


خبرگزاری آریا – نماز جمعه تجلی مانور سیاسی، دینی، مذهبی و اجتماعی جهان اسلام است

نماز جمعه تجلی مانور سیاسی، دینی، مذهبی و اجتماعی جهان اسلام است

اقطاع نیوز- سید محمود حسینی پور، گفت: نماز جمعه میعادگاه مردمی و مظهر اقتدار جریان انقلابی و امت شهیدپرور است و مسئولین باید بدانند که اگر در طول سال، پایشان به نماز جمعه باز نشده است، نباید در مصدر مسئولیت باشند اگر چه اکثریت مطلق مسئولین ما اهل نماز جمعه می باشند.

به گزارش خبرنگارآریادفترمازندران درساری، سید محمود حسینی پور، استاندار مازندران ظهر امروز جمعه سوم دی ماه همچون هفته های اخیر با حضور در بین نمازگزاران جمعه مرکز استان؛ بر ارتباط دو سویه با مردم استمرار بخشید.

وی با عنوان اینکه نماز جمعه تجلی مانور سیاسی، دینی، مذهبی و اجتماعی جهان اسلام است و در عرصه بین الملل در تمام کشورهای اسلامی همه مسلمانان گرد یکدیگر جمع می شوند و مباحث سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و دینی را از طریق علمای بزرگ اسلامی دریافت می کنند، خاطر نشان کرد: نماز عبادی سیاسی جمعه محل صله رحم و دیدارهای اجتماعی مسلمانان است در کشور ما نماز جمعه مظهر اقتدار جریان انقلابی و امت شهیدپرور بوده است و بیشترین مشکلاتمان را در کشور بوسیله حضور در نماز جمعه حل نمودیم.

نماینده عالی دولت در مازندران، اظهار کرد: در استان مازندران نمازهای جمعه در تمامی شهرها با آمادگی و خدمت رسانی ائمه جمعه به مردم در حال برگزاریست و تقاضای ما این است باید کاری کنیم که نماز جمعه از منظر کمیت و کیفیت به سالهای اول انقلاب بازگردد و اگر بخواهیم در حکمرانی اسلامی مسائل مان را حل کنیم باید شاهد حضور قوی تر جوانان در نماز جمعه باشیم چرا که حل مسائل پیش رو بوسیله جوش و خروش در نماز جمعه میسر می شود بطوریکه ملت عزیز ما در شرایط سخت بعد انقلاب ندای مقاومت را سردادند و پیام رسای خویش را به استکبار جهانی اعلام نمودند .

حسینی پور، افزود: امروزه نیاز کشور ما در مباحث داخلی یک همگرایی و وحدت ملی است که در استان مازندران هم با نگاه توسعه ای که نسبت به این استان وجود دارد نیازمند کمک مردم هستیم بطوریکه نمازهای جمعه محل تجمع اظهار نظر، همدلی و وفاق مردم با شور و هیجان انقلابی باشد تا بتوانیم با پشتیبانی و حمایت مردم اهداف بلندی که در استان مدنظرمان است را به نتیجه برسانیم و از طرفی از ائمه جمعه استان مازندران تقاضا داریم در همین راستا همچون گذشته و با توجه به احساس نیاز جامعه در نمازهای جمعه مباحث کلان استان مطرح شود هرچند ائمه جمعه ندا و نمایندگی مردم را سر می دهند.

وی گفت: حسب فرمایشات رهبری معظم انقلاب، دشمن بدنبال نا امید کردن مردم است لذا می بایست امید را در بین مردم زنده کنیم، نمازهای جمعه باید سراسر امیدرسانی به مردم باشد و مسائل روز در نمازهای جمعه برای کمک به جوانان مطرح شود و مسئولین استان برای ارتباط راحت تر و مستقیم به مردم می بایست در نمازهای جمعه شرکت کنند تا مردم بتوانند مسائل و مشکلاتشان را با مسئولین مطرح کنند.

وی تصریح کرد: از آموزه های دینی ما شرکت در نماز جمعه است. مسئولینی که در طول سال در نماز جمعه شرکت نکنند، در شان جایگاه جمهوری اسلامی نیستند لذا کسانی که با نماز جمعه قهر هستند یعنی با مردم قهر هستند.

سید محمود حسینی پور، تصریح کرد: نماز جمعه میعادگاه مردمی است و مردم ما در نمازهای جمعه سالهای سال از کشورمان دفاع کردند لذا مسئولین باید بدانند که اگر در طول سال پایشان به نماز جمعه باز نشده است نباید در مصدر مسئولیت باشند اگر چه اکثریت مطلق مسئولین ما اهل نماز جمعه می باشند و اگر تعداد اندکی در نماز جمعه شرکت نمی کنند می بایست در صفوف ملت در نماز جمعه شرکت کنند و با مردم ارتباط داشته باشند.

لازم به ذکر است بیست چهارمین والی مازندران، ظهر امروز مجددا در مصلی ساری در جمع مردم و در صفوف پایانی نمازگزارن حضور پیدا کرد.

 آرشیو اقطاع نیوز | سرویس خبری اقطاع نیوزخبرگزاری آریا – نماز جمعه تجلی مانور سیاسی، دینی، مذهبی و اجتماعی جهان اسلام استنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.