قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
لیگ برتر یک گام به بازگشت نزدیک تر شد؛ اعلام شرایط برگزاری تمرینات رقابتی تیم های لیگ برتر توسط دولت انگلیس

خبرگزاری آریا – لیگ برتر یک گام به بازگشت نزدیک تر شد؛ اعلام شرایط برگزاری تمرینات رقابتی تیم های لیگ برتر توسط دولت انگلیس – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

لیگ برتر یک گام به بازگشت نزدیک تر شد؛ اعلام شرایط برگزاری تمرینات رقابتی تیم های لیگ برتر توسط دولت انگلیس

اقطاع نیوز- دولت بریتانیا شرایط برگزاری تمرینات رقابتی و تماس فیزیکی بازیکنان در این تمرینات را اعلام کرد.
به گزارش اقطاع نیوز، مسابقات لیگ برتر از اواسط ماه مارس تعطیل بوده ولی برنامه ریزی هایی برای ادامه یافتن آن ها از میانه های ماه ژوئن صورت گرفته است. باشگاه های لیگ برتر از هفته گذشته تمرینات در قالب گروه های کوچک را آغاز کردند. دولت انگلیس امروز (دوشنبه) مرحله دوم دستور العمل بازگشت به شرایط عادی برای ورزشکاران حرفه ای را اعلام کرد.
در این بیانیه آمده است که انتظار می رود بازیکنان ورزش های تیمی در ابتدا در قالب گروه های ۲-۳ نفره، در گام بعد در گروه های ۴ تا ۱۲ نفره و در گام نهایی به طور کامل همراه هم تمرین کنند. تماس فیزیکی بازیکنان بلا مانع است ولی باید به تمرینات فنی محدود شود و جدای از زمانی برگزاری تمرینات گروهی، بازیکنان باید فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند. گفتنی است قبل از تعطیلی مسابقات لیگ برتر، لیورپول با اختلافی ۲۵ امتیازی نسبت به منچسترسیتی، صدرنشین بلا منازع لیگ برتر بود.
با تائید دولت انگلستان، مسابقات فوتبال از ۱ ژوئن می تواند از سر گرفته شود و مرحله اول از سرگیری فوتبال یعنی بازگشت به تمرینات از هفته جاری انجام می شود. به نقل از وب سایت رسمی لیگ برتر انگلیس، باشگاه های لیگ برتری به اتفاق آرا توافق کردند تا مطابق پروتکل های بهداشتی، تمرینات گروهی از هفته جاری مجددا آغاز شود. این توافق به عنوان گامی بزرگ برای از سرگیری فوتبال در انگلستان شناخته می شود و مقامات دولتی امیدوار هستند تا فوتبال از اواسط ماه ژوئن در این کشور از سر گرفته شود. در بیانیه لیگ برتر انگلیس راجع به این موضوع آمده است:
مالکان باشگاه های لیگ برتری امروز به اتفاق آرا توافق کردند تا تمرینات از فردا (سه شنبه) به صورت گروه های کوچک انجام شود. در صورت امن و سالم بودن شرایط، بازگشت به تمرینات اولین قدم برای از سرگیری فوتبال در انگلستان محسوب می شود. اولین مرحله از پروتکل های بازگشت به تمرینات این است که بازیکنان باید فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند و هیچ تماسی با یکدیگر نداشته باشند.
بازگشت به تمرینات با مشورت بازیکنان، سرمربیان، پزشکان باشگاه های لیگ برتری، کارشناسان و دولت انجام شده است. اجرای سخت گیرانه پروتکل های بهداشتی در بالاترین استانداردها، سلامت تمامی افرادی که به تمرینات باز خواهند گشت را تضمین می کند. اولویت اصلی مسئولان لیگ برتر، سلامتی و تندرستی تمامی افراد است و بازگشت به تمرینات در شرایطی امن، فرایندی است که به صورت گام به گام و مرحله به مرحله انجام گرفته است.
در بریتانیا برای شروع مجدد فوتبال، تست های مخصوص کرونا از فوتبالیست ها و کادرفنی باشگاه ها گرفته می شود. به گزارش اسکای اسپورتس، تست کرونای دو بازیکن در چمپیونشیپ انگلیس که هر دو عضو یک تیم هستند، مثبت اعلام شده است. این دو بازیکن به مدت یک هفته در قرنطینه خواهند بود. طی ۷۲ ساعت گذشته، ۱۰۱۴ تست کرونا از بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم های چمپیونشیپ انگلیس گرفته شده که فقط دو نمونه تست مثبت اعلام شده است. ساعاتی پیش نیز ابتلای یک بازیکن بورنموث به کرونا تایید شده بود. باشگاه بورنموث رسما تایید کرد که یکی از بازیکنان این تیم به ویروس کرونا مبتلا شده است.
بر اساس عرف محرمانه بودن هویت بیمار، بورنموث نام این بازیکن را فاش نخواهد کرد و از رسانه ها تقاضا می کند تا به این اصل اخلاقی متعهد باشند. قرار است بازیکن یاد شده طبق دستور العمل لیگ برتر خودش را به مدت یک هفته قرنطینه کند و سپس دوباره از او تست گرفته شود. گفتنی است در ساعات اولیه امروز خبر رسیده بود که در دور دوم تست کرونای لیگ برتر، جواب تست دو نفر مثبت بوده است.

خبرگزاری آریا – لیگ برتر یک گام به بازگشت نزدیک تر شد؛ اعلام شرایط برگزاری تمرینات رقابتی تیم های لیگ برتر توسط دولت انگلیس:۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.