قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
رزمايش تعديل روشنايي و اصلاح رمز ارزها در ايلام آغاز شد

خبرگزاری آريا – رزمايش تعديل روشنايي و اصلاح رمز ارزها در ايلام آغاز شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


خبرگزاری آريا – رزمايش تعديل روشنايي و اصلاح رمز ارزها در ايلام آغاز شد

رزمايش تعديل روشنايي و اصلاح رمز ارزها در ايلام آغاز شد

اقطاع نیوز – مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ایلام گفت: رزمایش 2 روزه تعدیل روشنایی و اصلاح انشعابات و رمز ارزها در این استان آغاز شد.

به گزارش اقطاع نیوز از ایلام،هادی شیرخانی اظهار كرد: سومین رزمایش بازسازی شبکه های توزیع برق استان ایلام در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری برگزار می شود.

وی یادآور شد: با توجه به مشکلات پیش آمده در تامین گاز کشور و نیز در راستای صرفه جویی در مصرف برق و جهت تامین برق مطمئن این اقدام فراگیر در سراسر استان همزمان با دیگر مناطق کشور انجام می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع برق ایلان، هدف پیش بینی شده برای این رزمایش که با مشارکت 225 نفر نیروی فنی و نظارتی و 70 دستگاه خودرو سنگین‌ و سبک برگزار می شود را تعدیل یک تا یک و نیم مگاوات انرژی عنوان کرد.

شیرخانی اضافه کرد: یکی دیگر از اهداف پیش بینی شده برای این اقدام فراگیر کشف حدود 700 انشعاب غیرمجاز و شناسایی و جمع آوری رمز ارزهاست.

وی یادآور شد: پیش از این رزمایش اجرایی اصلاح ولتاژ شبکه و روشنایی معابر ایلام 27 و 28 آذرماه گذشته همزمان با سراسر کشور با هدف استاندارد سازی و پایش ولتاژ و تعدیل روشنایی معابر در مناطق مختلف این استان اجرا شد.

شیرخانی افزایش آمادگی تیم‌های اجرایی، بالا بردن روحیه کار گروهی، مقاوم سازی شبکه و مدیریت مصرف برق را از دستاوردهای این رزمایش عنوان کرد.

به گزارش اقطاع نیوز، استان ایلام با دارا بودن 11 شهرستان و جمعیتی بالغ 580 هزار نفر، دارای بیش از  220 هزار مشترک برق است.آرشیو اقطاع نیوز | سرویس خبری اقطاع نیوزخبرگزاری آريا – رزمايش تعديل روشنايي و اصلاح رمز ارزها در ايلام آغاز شدنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.