سه‌شنبه , 30 نوامبر 2021
قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

خبرگزاری آریا – حفظ اشتغال بیش از ۲۴ هزار نفر از کسب کارهای آسیب دیده از کرونا در لرستان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


خبرگزاری آریا – حفظ اشتغال بیش از ۲۴ هزار نفر از کسب کارهای آسیب دیده از کرونا در لرستان

حفظ اشتغال بیش از 24 هزار نفر از کسب کارهای آسیب دیده از کرونا در لرستان

اقطاع نیوز – مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: تاکنون ۲۱ هزار و ۵۸ فقره پرونده برای حفظ اشتغال ۲۴ هزار و ۶۸۱ نفر با اعتباری بالغ بر ۱۹۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان پرداخت شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب در جلسه کارگروه اشتغال و کارآفرینی استان لرستان با اشاره به گروه‌های شغلی که می‌توانند از تسهیلات کرونا استفاده کنند اظهار کرد: به گروه‌های شغلی آسیب‌دیده از کرونا به تعداد کارکنان واحدهای ثبت‌نام شده، اعم از بیمه شده و بیمه نشده، ۱۲ تا ۱۶ میلیون تومان وام ۱۲ درصد با بازپرداخت ۲۲ ماهه و ۲ ماه تنفس تعلق می‌گیرد.
آشتاب عنوان کرد :متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه کارا به نشانی kara.mcls.gov.ir نسبت به ثبت‌نام این تسهیلات اقدام و از مراجعه حضوری به ادارات خودداری کنند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان، پرداخت تسهیلات را به منظور پرداخت مطالبات معوق نیروی کار بنگاه‌های اقتصادی و همچنین تهیه مواد اولیه و نیازهای کارگاهی بیان کرد.
آشتاب تصریح کرد: تسهیلاتی که به بنگاه‌های اقتصادی مشمول کرونا پرداخت شده و هنوز اجازه فعالیت به آن‌ها داده نشده است، استمهال و بانک‌ها باید نسبت به تمدید مهلت پرداخت اقدام کنند.
وی افزود: ضروری‌ است بانک‌ها در راستای پرداخت تسهیلات به متقاضیان شرایط را تسهیل و این روند سرعت بیش‌تری داشته باشد و پرداخت این تسهیلات با هدف حمایت از مشاغل آسیب دیده از کرونا انجام شود.
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۲۵
کد خبر : ۲۴۵,۷۹۹
کلیدواژه ها: کارگروه اشتغال ,تسهیلات کرونا,حفظ اشتغال,لرستان,آشتاب
نظرات بینندگانآرشیو اقطاع نیوز | سرویس خبری اقطاع نیوزخبرگزاری آریا – حفظ اشتغال بیش از ۲۴ هزار نفر از کسب کارهای آسیب دیده از کرونا در لرستاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 8 =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.