قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
جنگ لفظی مورینیو و گواردیولا؛ از ال کلاسیکو تا لیگ جزیره

خبرگزاری آریا – جنگ لفظی مورینیو و گواردیولا؛ از ال کلاسیکو تا لیگ جزیره – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


خبرگزاری آریا – جنگ لفظی مورینیو و گواردیولا؛ از ال کلاسیکو تا لیگ جزیره

جنگ لفظی مورینیو و گواردیولا؛ از ال کلاسیکو تا لیگ جزیره

اقطاع نیوز- ژوزه مورینیو از تبعیض میان تیم هایی چون تاتنهام و منچسترسیتی می گوید.
به گزارش اقطاع نیوز، ژوزه مورینیو به گرت ساوتگیت طعنه زده است. ماجرا از این قرار است که انگلیس باید در دیداری که عملا تشریفاتی محسوب می شد، به مصاف ایسلند می رفت. در این دیدار هری وینکس، هری کین و اریک دایر که هر سه بازیکنان تاتنهام هستند توسط ساوتگیت به زمین فرستاده شدند؛ آن هم در شرایطی که به استرلینگ اجازه داده شده بود (پس از عدم حضور مقابل بلژیک) به تمرینات منچسترسیتی برگردد و دلیل این اقدام مصدومیت وی عنوان شد. البته به نظر می رسد آقای خاص طور دیگری فکر می کند:
گرت ساوتگیت، من خواندم، به نظرم در مورد چیزی که خواندم اشتباه نمی کنم. او ظاهرا مدعی شده که برخی از مربیان باشگاهی (بازیکنان) را تحت فشار قرار می دهند تا  در تیم ملی بازی نکنند. به همین خاطر او گاهی احساس می کند که باید به برخی از آن ها زنگ بزند و تلاش کند که آرام شان کند. دلم می خواهد گرت بگوید منظورش چه کسی است؟ کدام مربی روی بازیکنانش فشار می آورد که به تیم ملی نروند؟ می خواهم این را هم بدانم که او با کدام مربی حرف زده و سعی کرده که او را آرام کند. جدای از این ها او این حق را دارد که هر بازیکنی را که اراده کند در تیم داشته باشد. او می خواهد پیروز شود، به خصوص پس از شکستی که تجربه کرد. حتی اگر شده آن بازی تشریفاتی و بسیار مهم باشد! کاملا درک می کنم. صد البته همه ما می دانیم که استرلینگ فردا بازی خواهد کرد. وقتی اریک دایر ماه گذشته اردوی تیم ملی را با مصدومیت ترک کرد، ۲ بازی نتوانست برای تاتنهام بازی کند و دو هفته زمان برای ریکاوری نیاز داشت، اما رحیم قرار است فردا در ترکیب منچسترسیتی قرار بگیرد! جزئیات کوچکی وجود دارند که به نظرم گرت باید برای ما آن ها را توضیح دهد. اما جدای از این حرف ها کاملا از او خمایت می کنم. در انگلیس همیشه باید به ملی پوشان احترام گذاشته شود و سرمربی حق دارد از هر بازیکنی که می خواهد استفاده کند. با این مورد (بازی کردن کین، دایر و وینکس) هم مشکلی ندارم.برای یک سرمربی رده ملی هیچ بازی نباید تشریفاتی باشد. تنها مشکل من این است که (قانون) باید برای همه یکسان باشد، نه فقط برای یک عده خاص.
سرمربی اسپانیایی سیتیزن ها می گوید مورینیو برای مطمئن شدن از وضعیت استرلینگ، باید از پزشک تیم ملی و منچسترسیتی سوال کند. پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی نسبت به صحبت های اخیر ژوزه مورینیو در خصوص بازگشت رحیم استرلینگ از اردوی تیم ملی انگلستان واکنش نشان داد.
به نقل از گل، ماجرا از این قرار است که انگلیس باید در دیداری که عملا تشریفاتی محسوب می شد، به مصاف ایسلند می رفت. در این دیدار هری وینکس، هری کین و اریک دایر که هر سه بازیکنان تاتنهام هستند توسط ساوتگیت به زمین فرستاده شدند؛ آن هم در شرایطی که به استرلینگ اجازه داده شده بود (پس از عدم حضور مقابل بلژیک) به تمرینات منچسترسیتی برگردد و دلیل این اقدام مصدومیت وی عنوان شد. مورینیو اما طور دیگری فکر می کند و بر این باور است که برخی از باشگاه ها بر روی بازیکنانشان فشار می آورند که در تیم ملی به میدان نروند و در گفت و گویی نسبت به این موضوع و آنچه که از نظر او تبعیض سرمربی تیم ملی است، اعتراض کرد. در این میان، پپ گواردیولا در آستانه دیدار تیمش در مقابل تاتنهام از چهارچوب لیگ برتر، به اظهارات مورینیو پاسخ داده است. سرمربی اسپانیایی سیتیزن ها گفت:
مورینیو باید به پزشک تیم ملی انگلستان و باشگاه منچسترسیتی مراجعه کند و از آن ها در خصوص وضعیت استرلینگ سوال کند. او باید به پزشک مراجعه کند تا از این موضوع آگاه شود، البته شاید او خود پزشک است. من نمی دانم. دیگر به هیچ سوالی در خصوص ژوزه (مورینیو) پاسخ نخواهم داد. در مورد مراجعه به پزشک صحبت کردم چرا که او ما را به انجام کاری متهم کرد که درست نیست و به همین دلیل در خصوص این مسائل باید با پزشک تیم ملی و باشگاه صحبت کند. از من در این خصوص سوال نکنید چرا که نزدیک ۵۰ سال دارم و به اندازه کافی برای فهمیدن این مسائل، سن و سال دارم. آرشیو اقطاع نیوز | سرویس خبری اقطاع نیوزخبرگزاری آریا – جنگ لفظی مورینیو و گواردیولا؛ از ال کلاسیکو تا لیگ جزیرهنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.