قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
جلسه سه جانبه گرایی در سال جاری در استان قزوین برگزار شد

خبرگزاری آریا – جلسه سه جانبه گرایی در سال جاری در استان قزوین برگزار شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


خبرگزاری آریا – جلسه سه جانبه گرایی در سال جاری در استان قزوین برگزار شد

جلسه سه جانبه گرایی در سال جاری در استان قزوین برگزار شد

اقطاع نیوز – جلسه کمیته سه جانبه گرایی استان قزوین به ریاست رضا گروسی و با حضور آقاجانی مدیر روابط کار ،علیرضا بندعلی رئیس اداره روابط کار ،نمایندگان کارگران و کارفرمایان و نمایندگان دولت با دستور جلسه بررسی حق پرداخت بیمه سخت و زیان آور(۴درصد) توسط پیمانکاران و کارفرمایان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاهاجتماعی استان قزوین، رضا گروسی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین در این جلسه گفت: در راستای سیاست حفظ و صیانت از نیروی کاراز اهداف و سیاست‌های وزارت متبوع و تشکیل این جلسات باعث اجرایی نمودن ایناهداف و سیاست ها خواهد شد.
وی تصریح کرد : به استناد ماده ۱۴آیین‌نامه اجرایی بند (۵) جزء (ب) ماده واحده قانون اصلاح تبصره (۲) الحاقیماده (۷۶) قانون تأمین اجتماعی کارفرما مکلف است پس از احراز شرایطبازنشستگی بیمه شده شاغل در کارگاه وی، معادل چهار درصد (۴%) میزان مستمریبرقراری بیمه شده نسبت به سنوات اشتغال او در مشاغل سخت و زیان‌آور را کهتوسط صندوق تأمین اجتماعی محاسبه و مطالبه می‌ شود به طور یکجا به سازمانیاد شده پرداخت کند.
گروسی بیان کرد : با توجه به عدم واریزی چهار درصد (۴%) میزان مستمریبرقراری بیمه شده نسبت به سنوات اشتغال در مشاغل سخت و زیان‌آور توسط بعضیاز کارفرمایان و پیمانکاران بایستی به جهت رفع این مشکل با هم افزایی وارائه راهکار های قانونی و پیشنهادی توسط نمایندگان تشکلات کارگری وکارفرمایی نسبت به این موضوع اقدام لازم بعمل آید .
وی سلامت و سالم سازی محیط کار را مورد تاکید قرار داد.
همچنین در این جلسه نمایندگان تشکل‌های کارگری و کارفرمایی نقطه نظرات و پیشنهادات خود را ارائه کردند .آرشیو اقطاع نیوز | سرویس خبری اقطاع نیوزخبرگزاری آریا – جلسه سه جانبه گرایی در سال جاری در استان قزوین برگزار شدنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.