قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اتکا به دانش‌بنیان‌ها در کشور نهادینه شده است

خبرگزاری آريا – اتکا به دانش‌بنیان‌ها در کشور نهادینه شده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


خبرگزاری آريا – اتکا به دانش‌بنیان‌ها در کشور نهادینه شده است

اتکا به دانش‌بنیان‌ها در کشور نهادینه شده است

اقطاع نیوز – نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: خوشحالیم که دستاورد نظام جمهوری اسلامی بعد از 40 سال این است که اتکا به نیروی داخلی و شرکت‌های دانش‌بنیان در کشور نهادینه شده است.
به گزارش خبرنگار اقطاع نیوز، احمد مرادی، امروز (دوشنبه، 22 دی‌ماه) در آیین امضای قرارداد مرحله سوم طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت گفت: امروز شاهد امضای قراردادهای بزرگ نفتی هستیم که 100 درصد آن توسط نیروهای داخلی انجام می‌شود که برای آن از وزیر نفت و همکاران پرتلاش او تشکر می‌کنم.
وی با بیان اینکه با تعامل و همکاری می‌توان کارهای بزرگی در کشور انجام داد، افزود: امروز نعمت خدادادی به نام نفت در کشور ما وجود دارد، بنابراین چگونه استفاده کردن و چگونه بهره‌ بردن از این نعمت بسیار مهم است.
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: خوشحال و خرسندیم که دستاورد نظام جمهوری اسلامی بعد از 40 سال این است که هم‌اکنون اتکا به نیروی داخلی، شرکت‌های دانش‌بنیان، اشتغال مؤثر در کشور و استفاده از ظرفیت نیروهای متخصص و عدم وابستگی به خارج در کشور نهادینه شده است.
مرادی یادآور شد: امروز شاهد آن هستیم که در هفت استان برخوردار کشور در حوزه نفتی، شرکت‌ها و مجموعه‌های بزرگی فعالیت می‌کنند که 100 درصد نیروهای آن داخلی هستند و این مهم بیانگر توانایی بالای ما در بخش نیروی انسانی است که امروز در قالب قراردادهای بزرگ نفتی نشان داده شده است.آرشیو اقطاع نیوز | سرویس خبری اقطاع نیوزخبرگزاری آريا – اتکا به دانش‌بنیان‌ها در کشور نهادینه شده استنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.