قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

خبرنگاران در مقابل ماشین تبلیغاتی دشمن ایستادگی کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


خبرنگاران در مقابل ماشین تبلیغاتی دشمن ایستادگی کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، سردار ابوالقاسم چمن شب چهارشنبه در اختتامیه جشنواره ابوذر خراسان شمالی که در تالار لاله بجنورد برگزار شد، اظهار کرد: زمانی که اکثر ما درکی از رسانه نداشتیم امام خمینی گفتند سلاح تبلیغات برنده‌تر از سلاح جنگ است.

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه خراسان شمالی اصلی‌ترین چاشنی جنگ پس از انقلاب را جنگ رسانه‌ای دانست و گفت: حتی در دوران دفاع مقدس رسانه‌های دشمنان سعی داشتند دل مردم را خالی کنند.

وی با اشاره به فعالیت گسترده رسانه‌های بیگانه در حوزه تحریم‌ها، افزود: در جنگ اقتصادی و فرهنگی نیز رسانه به عنوان یک اسلحه عمل می‌کنند.

چمن در ادامه به فعالیت ۲۶۰ شبکه ماهواره‌ای به زبان فارسی اشاره داشت و گفت: این شبکه‌ها به صورت رایگان در اختیار مردم ایران قرار می‌گیرند در حالی که کشورهای گرداننده این شبکه‌ها، نمایش آن را به شهروندان خود می‌فروشند.

فرمانده سپاه خراسان شمالی ادامه داد: از این رو اصحاب رسانه مسئولیت خطیری برای پاسداری از حریم انقلاب اسلامی دارند و باید در مقابل ماشین تبلیغاتی دشمن ایستادگی کنند.

وی افزود: در شرایط کنونی خبرنگاران باید در مقابل اتفاقات کشور مسئولیت‌پذیرتر باشند.

ابوالقاسم چمن تصریح کرد: جهاد امیدآفرینی مهمترین گام در بیانیه گام دوم انقلاب است لذا باید قلم‌ها به سمت امیدآفرینی سوق یابد و امید را به جامعه تزریق کند.

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه خراسان شمالی در انتها اعتماد زدایی از رسانه‌های داخلی را یکی از اهداف رسانه‌های بیگانه دانست و گفت: باید امید صادق به مردم داده شود و در این مسیر رسانه‌های داخلی با رسانه‌های دشمن هم سو نشوند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزخبرنگاران در مقابل ماشین تبلیغاتی دشمن ایستادگی کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.