قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
خانواده معظم شهدا چشم و چراغ ملت ایران هستند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

خانواده معظم شهدا چشم و چراغ ملت ایران هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


خانواده معظم شهدا چشم و چراغ ملت ایران هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، حجت‌الاسلام ماشاالله عبدی در جمع خانواده شهید تازه تفحص شده جعفر نوروزی: نظام اسلامی به برکت خون شهدا و جاری بودن فرهنگ شهادت به عزت و سربلندی روز افزون دست پیدا کرده و شهدا با حماسه‌ای که خلق کردند علاوه بر اینکه خود را در تاریخ ماندگار کردند موجب سربلندی ملت‌های مسلمان شدند. شهدا با فداکاری‌های خود زنده بودن مکتب اسلام ناب محمدی را بار دیگر به اثبات رساندند و به ملت ایران و ملت‌های مسلمان درس آزادگی، ایستادگی و مقاومت نشان دادند و امروز ادامه راه شهدا در همه ابعاد برای کشور حیاتی است.

وی ادامه داد: شهدای انقلاب اسلامی در همه عرصه‌ها تهدیدات را خنثی کردند و هیمنه پوشالی دشمنان را شکستند و امروز جهان اسلام به برکت خون شهدا به میدان بزرگ جهاد و مقابله همه جانبه با استکبار و استعمار جهانی تبدیل شده است.

عبدی افزود: شهدا احیا کنندگان فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی در جامعه هستند و ملت ایران با وجود داشتن فرهنگ شهادت و ازخودگذشتگی در مقابل با هیچ دشمنی تسلیم نخواهد شد و زیر بار هیچ حرف زوری نخواهد رفت. شهدا وعده پیروزی حق بر باطل را به خوبی به اثبات رساندند و امروز یک وظیفه سنگین در قابل تکریم مقام شهدا و خانواده‌های آنها داریم که باید نسبت به آن اهتمام داشته باشیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله تاکید کرد: امروز خانواده معظم شهدا چشم و چراغ ملت ایران هستند و ملت ایران در طول انقلاب نشان داده‌اند همواره به آرمان‌های شهدا پایبند هستند و عشق ملت به شهدا ستودنی و نشانه وجود روحیه ایثار و شهادت در این ملت است.

عبدی تصریح کرد: انقلاب اسلامی از مقاطع حساس و نوسانات تاریخی با عنایات و توجهات شهدا به سلامت و با موفقیت عبور کرده است و امروز افتخار می‌کنیم میزبان شهدا هستیم و قطعاً ورود شهید به شهر موجب برکات و خیرات زیادی خواهد شد.

وی گفت: به کوری چشم دشمنان انقلاب اسلامی ملت ایران با دعای خیر خانواده معظم شهدا روز به روز قله‌های پیشرفت و سعادت را طی می‌کند و به اهداف اصلی و مقصد نهایی خود یعنی تشکیل تمدن اسلامی نزدیک می‌شود. خون پاک شهدا، انقلاب اسلامی و ملت ایران را بیمه کرده و لذا باید قدر بدانیم و از این فرصت‌های ارزشمند به خوبی استفاده کنیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزخانواده معظم شهدا چشم و چراغ ملت ایران هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.