قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

خاموشی ساختمان های اداری صنعت برق در سراسر کشور – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


خاموشی ساختمان های اداری صنعت برق در سراسر کشور

به گزارش اقطاع نیوز اصفهان، مصطفی رجبی مشهدی گفت: همزمان با روز جهانی ساعت زمین و خاموشی سازه های اصلی و نماد شهرهای، صنعت برق نیز در همراهی با این حرکت، برق ساختمان های اداری خود را در این ساعت قطع خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: این حرکت نمادین می تواند توجه جهانی را به اهمیت برق و اهمیت محیط زیست بیش از گذشته جلب نماید.

این مقام مسئول در عین حال از همه مردم ایران دعوت کرد: برای کمک حفظ محیط زیست، همراهی و مشارکت در این حرکت جهانی، نشان دهند.

وی تصریح کرد: خاموشی حتی یک لامپ روشنایی می تواند در کاهش انتشار گاز co2 به جو موثر باشد.

برپایه این گزارش، ” ساعت زمین ” رویدادی جهانی  است که توسط صندوق جهانی طبیعت (World Wide Fund for Nature)  سازماندهی شده است.

در طی سالیان اخیر نیز موضوع «ساعت زمین» در ایران مورد توجه قرار گرفته است و ایرانیان از ساعت ۲۰:۳۰ تا۲۱:۳۰ شنبه ۷ فروردین سال ۱۴۰۰ ،تلاش می کنند تا  چراغ ها را خاموش کنند و با این حرکت نمادین ، آگاهی بخشی در مورد تغییرات اقلیمی کره زمین  صورت می گیرد

گفتنی است؛ در مدت یک ساعت خاموشی «ساعت زمین» بناهای مهم نمادین ایران  از جمله برج میلاد و برج آزادی در پایتخت ایران به مدت یک ساعت خاموش می شوند و صنعت برق نیز به منظور همراهی با این جریان جهانی و مردمی ، برق ساختمان های خود در ایام نوروز از جمله ستاد توانیر و شرکت های فعال برق های منطقه ای و توزیع را خاموش خواهد کرد و توجه مردم را به موضوع مهم انرژی و جریان حیات بخش برق جلب می نماید.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزخاموشی ساختمان های اداری صنعت برق در سراسر کشورنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.