قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
ساعات کاری ادارات از اول خرداد عادی می شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

حیات بانک‌ها در رونق اقتصادی واحدهای تولیدی قرار دارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


حیات بانک‌ها در رونق اقتصادی واحدهای تولیدی قرار دارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز هدایت‌الله جمالی پور در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که ظهر امروز در سالن جلسات شهید امامی استانداری قزوین برگزار شد اظهار کرد: امروز کشور و دولت از نظر اقتصادی در شرایط سختی قرار دارد به همین سبب باید اهتمام تمام مدیران بر پایه اتحاد و همبستگی قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: واحدهای تولیدی موجب گردش چرخ اقتصادی بانک‌ها می‌شوند، پس ضروری است که توسط بنگاه‌های اقتصادی نیز حمایت شوند.

استاندار قزوین تصریح کرد: اگر برخی از کشورهای صنعتی در عرصه تولید به جایگاه بالایی رسیده‌اند به سبب حمایت بانک‌ها از واحدهای صنعتی و تولیدی بوده است.

آب و برق واحدهای تولیدی بدون اجازه استاندار قطع نشود

جمالی پور با بیان اینکه دستگاه‌های آب، برق و گاز به هیچ عنوان حق ابطال اشتراک واحدهای تولیدی استان قزوین را ندارند خاطرنشان کرد: اگر این شرکت‌ها بدون مجوز استاندار اقدام به ابطال اشتراک واحدهای تولیدی نمایند به شدت با آن‌ها برخورد خواهد شد.

استاندار قزوین با بیان اینکه تصمیمات مدیران باید بر اساس منافع ملی اخذ شود گفت: هر چند منابع مالی برخی از دستگاه‌های خدماتی از محل پرداخت‌های واحد تولیدی تأمین می‌شود اما باید به این مهم نیز توجه شود که در صورت تعطیلی واحدهای تولیدی، کشور با مشکلات عدیده‌ای مواجه خواهد شد.

جمالی پور عنوان کرد: اگر واحدهای تولیدی بدهی دارند باید موضوع به استانداری قزوین گزارش و در صورت لزوم مبلغ بدهی پرداخت شود این در حالی است که ابطال اشتراک بدون مجوز تنها بار مالی برای واحد تولیدی ایجاد کرده و روند رشد و توسعه را کند می‌کند.

جمالی پور خاطرنشان کرد: مدیران شرکت‌های خدمات رسان باید با مجاهدان عرصه تولید همکاری و همراهی کنند چراکه آسیب به بخش تولید، موجب اختلال در امورات کشور می‌شود.

وی همچنین در بخش دیگری از این جلسه با بیان اینکه هفت الماس یکی از واحدهای بخش خصوصی مهم و اثرگذار در کشور به شمار می‌رود افزود: دولت تمایل زیادی به کمک به این واحد صنعتی دارد به همین سبب بانک‌ها نیز باید در این شرایط تحریمی از این واحد تولیدی حمایت نمایند تا بتواند مسیر خود را به درستی طی کند.

استاندار قزوین خاطرنشان کرد: متأسفانه شرایط اقتصادی امروز موجب شده که تقریباً تمام واحد تولیدی چک عقب افتاده داشته باشند به همین سبب واحدهای تولیدی قزوین در عین بدهکاری، طلبکار نیز هستند.

جمالی پور عنوان کرد: چک‌های مرتبط به این واحد تولیدی خصوصی نبوده و مربوط به تضامین است به همین سبب باید تا یکسال به این واحد صنعتی فرصت دهیم تا وضعیت آنها تعیین تکلیف شده و در عین حال نیز نباید در روند پیشرفت این مجموعه نیز خللی ایجاد شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزحیات بانک‌ها در رونق اقتصادی واحدهای تولیدی قرار دارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.