قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
کاهش ۴۳ درصدی تصادفات برون‌شهری و روستایی لرستان

حوادث منجر به فوت و مصدومیت در هفته گذشته / آماده باش نیروها برای حوادث جوی احتمالی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


حوادث منجر به فوت و مصدومیت در هفته گذشته / آماده باش نیروها برای حوادث جوی احتمالی

سخنگوی سازمان اورژانس کشور ضمن اشاره به حوادث رخ داده در هفته گذشته، در عین حال از آماده باش نیروها برای امدادرسانی به حوادث جوی احتمالی خبر داد.

مجتبی خالدی در گفت وگو با اقطاع نیوز در این باره اظهار کرد: طی حوادث هفته گذشته از ٢۴ آبان تا ٣٠ آبان ماه، ۴۴٢ حادثه  ثبت شد. در همین راستا مصدومیت ٩٩۶ نفر و فوت ١١٢ نفر ثبت شد. 

وی گفت: ۵١٩ نفر یعنی ۵٢ درصد از کل مصدومان از حوادث ترافیکی بودند و کاهش ١٣ درصدی مسمومیت با مونوکسید کربن را نیز نسبت به هفته قبل تر شاهد بودیم. 

خالدی اظهار کرد: کاهش ١٨ درصدی حوادث ویژه ترافیکی را داشتیم، طی هفته گذشته ٩٢ مورد حادثه ترافیکی ویژه ثبت شد. 

وی افزود: ١١٩ مورد نیز مسمومیت با مونوکسید کربن ثبت شد که ٢۴٩نفر دچار مسمومیت و ١٢ نفر جان باختند. 

سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: در خصوص حریق و حوادثی مثل نشت گاز و انفجار در هفته گذشته ٣٧ مورد در سامانه هدایت عملیات و بحران وزارت بهداشت ثبت شد که ١٠۴ نفر مصدوم و تعدادی هم جانباخته داشتیم. 

خالدی اظهار کرد: ٣٢ زمین لرزه بیش از ٢.۵ ریشتر در هفته گذشته ثبت شد که بیشترین آن در خوزستان با چهار ریشتر بود و در سیستان با چهار و نیم ریشتر رخ داد. طی حوادث جوی نیز ١٢ هشدار جوی ثبت شد. 

وی افزود: چهار هشدار مربوط به سواحل و دریا و شش مورد هواشناسی و دو مورد مربوط به هشدار کشاورزی بود. همچنین دستورالعملی در خصوص حوادث جوی صادر شد و همچنان نیز دانشگاه ها آماده باش هستند.

انتهای پیامآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزحوادث منجر به فوت و مصدومیت در هفته گذشته / آماده باش نیروها برای حوادث جوی احتمالینمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.