قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
توسعه زراعت چوب مانع قاچاق می‌شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

حمایت منابع طبیعی شهرستان دهلران از طرح زراعت چوب – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


حمایت منابع طبیعی شهرستان دهلران از طرح زراعت چوب – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

نصرالله پارسه در گفتگو با اقطاع نیوز اظهار کرد: یکی از برنامه‌های سازمان جنگل‌ها و مراتع در بحث توسعه زراعت چوب در کشور در سال جاری، پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به کشاورزان با نرخ ۱۳ درصد است.

وی گفت: کشاورزانی که حاشیه مزارع خود را به طرح زراعت چوب اختصاص دهند بعد از تشکیل پرونده به بانک‌های عامل برای دریافت تسهیلات به ازای هر هکتار ۷۸ میلیون ریال معرفی می‌شوند.

پارسه گفت: یکی از مناطقی که باید کشاورزان در بحث زراعت چوب مشارکت کنند، بخش دشت عباس است چرا که با بالا آمدن آب‌های زیرزمینی در این بخش مستعد کاشت و اجرای طرح زراعت چوب است.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دهلران گفت: در اجرای این طرح، اداره منابع طبیعی نهال را به صورت رایگان در اختیار کشاورزان قرار می‌دهد و پیش بینی می‌شود بیش از ۳۰۰ هزار اصله نهال اکالیپتوس در این اراضی کشاورزی شهرستان کشت شود.

وی بیان کرد: در سال جاری چهار هزار و ۴۶۰ تن چوب به ارزش دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان از سطح اراضی شهرستان برداشت شده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزحمایت منابع طبیعی شهرستان دهلران از طرح زراعت چوب – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.