قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
حمایت دستگاه قضایی از اقدامات میراث فرهنگی در مشگین‌شهر - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

حمایت دستگاه قضایی از اقدامات میراث فرهنگی در مشگین‌شهر – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


حمایت دستگاه قضایی از اقدامات میراث فرهنگی در مشگین‌شهر – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، امیر نوعی ظهر امروز، هشتم تیرماه در دیدار با رئیس اداره میراث فرهنگی مشگین‌شهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و یاران شهیدش اظهار کرد: شهرستان مشگین‌شهر در زمینه میراث‌فرهنگی، گردشگری، صنایع‌دستی، مفاخر دینی و علمی اهمیت و جایگاه ویژه‌ای داشته و دارای ظرفیت‌های منحصر بفردی در این حوزه‌هاست.

وی با تاکید بر حفظ، احیا و مرمت آثار تاریخی و میراث فرهنگی شهرستان بیان کرد: در کنار این مهم باید معرفی مفاخر و نام‌آوران این دیار نیز مورد توجه ویژه قرار گیرد و بیش از گذشته در این حوزه اقدام شود.

رئیس دادگستری شهرستان مشگین‌شهر ضمن قدردانی از زحمات پرسنل میراث فرهنگی عنوان کرد: تسریع در رسیدگی به پرونده‌ها در موضوعات و دعاوی میراث فرهنگی، حریم و عرصه‌های تاریخی، مباحث گردشگری و سرمایه گذاری باید مورد توجه قرار گیرد.

رضایی دادستان مشگین‌شهر نیز با قدردانی از فعالیت‌های میراث فرهنگی شهرستان در راستای حفظ حقوق عامه در زمینه حفاظت از میراث فرهنگی و آثار باستانی گفت: دستگاه قضائی با رویکرد پیشگیری از وقوع جرم و مبارزه و مقابله با غارت میراث فرهنگی اقدامات شایسته‌ای انجام داده است.

وی با اشاره به رسیدگی به شکایات و گزارش‌های مردمی و صیانت از حقوق عامه عنوان کرد: میراث فرهنگی نقش برجسته‌ای در حفظ آثار باستانی و میراث فرهنگی ایفا کرده است.

ایمانعلی ایمانی رئیس میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان مشگین‌شهر نیز ضمن بیان فعالیت‌های میراث فرهنگی شهرستان آمادگی این اداره را برای همکاری با دادگستری اعلام کرد و افزود: این همکاری‌ها منجر به صیانت و حفاظت هر چه بیشتر از میراث فرهنگی و آثار تاریخی منطقه خواهد شد.حمایت دستگاه قضایی از اقدامات میراث فرهنگی در مشگین‌شهر – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.