قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تخریب خانه‌های تاریخی در گذر آقا نجفی اصفهان ممنوع است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

حمایت از کسب و کارهای فضای مجازی بدون برنامه ریزی بوده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


حمایت از کسب و کارهای فضای مجازی بدون برنامه ریزی بوده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

حجت الاسلام حسین میرزایی در گفت و گو با اقطاع نیوز، با اشاره به اینکه تعارض منافع میان کسب و کارهای فضای مجازی و فضای حقیقی را از مشکلات فعال سازی و حمایت از کسب و کارهای مجازی دانست و اظهار داشت: کسی که در فضای حقیقی می‌خواهد کسب و کاری را آغاز کند باید مجوزهایی اخذ کند، مالیات پرداخت کند و هزینه‌هایی را در نظر بگیرد که برای فضای مجازی این هزینه‌ها وجود ندارد.

وی ادامه داد: به همین دلیل نباید در راه اندازی و حمایت از کسب و کارهای فضای مجازی بدون برنامه ریزی وارد عمل شد، چرا که ممکن است عده‌ای از این طریق مشغول به کار بشوند در حالی که عده دیگر شغل خود را از دست می‌دهند و باید با برنامه ریزی های دقیق در این خصوص اقدام شود.

کاهش ارزش پول ملی عامل سونامی اقتصادی در کشور

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی کاهش ارزش پول ملی را عامل سونامی اقتصادی در کشور عنوان کرد و افزود: واژه اقتصاد را آب برده است، تصمیمات جزیره‌ای در خصوص عرصه مسکن و اجاره بها و تدابیر عرصه خودرو و تأمین کالاهای اساسی موجب شده است نتوان تدبیری اساسی برای رفع این مشکلات در نظر گرفت.

وی در ارتباط با اینکه آیا عامل اقتصادی افزایش قیمت ارز می‌تواند کمبود ارز باشد، تصریح کرد: میزان ذخیره ارزی دولت اصلاً معلوم نیست و از آن اطلاع نداریم؛ نمی‌توانیم با یک نگاه خوش‌بینانه بگوییم علت افزایش سرسام آور قیمت ارز کمبود ارز در کشور است، ضمن اینکه از مدت‌ها قبل از برخی نزدیکان دولت قیمت این روزهای ارز را می‌شنویم.

حجت الاسلام میرزایی افزود: امروز شاهد آن هستیم، این موضوع خوشبینی‌ها پیرامون ریشه اقتصادی داشتن نوسانات قیمت ارز را دچار تزلزل می‌کند و موجب می‌شود که به دنبال دلایل دیگری در خصوص افزایش قیمت ارز باشیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزحمایت از کسب و کارهای فضای مجازی بدون برنامه ریزی بوده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.