یکشنبه , ۵ دی ۱۴۰۰
قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

حمایت از طرح‌های مردمی در زمینه‌های ملی و دینی وظیفه است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


حمایت از طرح‌های مردمی در زمینه‌های ملی و دینی وظیفه است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز حجت الاسلام محمد زهرایی در جلسه گرامیداشت و بزرگداشت دهه بصیرت که صبح یکشنبه در سالن جلسات فرماندهی سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین برگزار شد اظهار کرد: مردمی کردن بزرگداشت‌ها و فعال کردن مساجد و نهادهای مردمی و به کار گیری ابتکارات و خلاقیت‌های جوانان انقلابی و طراوت بخشیدن به مراسم دینی و انقلابی باید سرلوحه فعالیت‌های ما باشد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین بیان کرد: زمانی سردار سلیمانی به عنوان قهرمان در ذهن مردم می‌ماند که مردم مراسم را برگزار کنند و بر اساس خلاقیت خود مراسم را پیش ببرند، نهادهای حاکمیتی نیز در کنار مردم باید حضور داشته باشند.

وی گفت: ما در این خصوص نظر نهادهای مردمی که هیچ مسئولیت حاکمیتی ندارند را جویا شدیم ۴۶ برنامه پیشنهادی از سوی مردم که قابلیت جدی تری برای اجرا داشت را برگزیدیم و اعلام کردیم که کمک می‌کنیم تا این برنامه‌ها اتفاق بیفتد.

این مسئول ابراز کرد: فعال کردن نهادهای مردمی وظیفه گروه‌های حاکمیتی است و خلاقیت‌ها به این شکل رشد می‌کند، آنچه مردم در گرامیداشت سردار سلیمانی می‌خواهند انجام دهند همان چیزی است که ما باید مورد حمایت قرار دهیم.

حجت الاسلام زهرایی مطرح کرد: تشکیل ستاد مردمی مکتب سلیمانی از جمله کارهایی است که به آن پرداخته‌ایم و نیز هدف ما در این است که حلقه‌های میانی که کار مردمی انجام می‌دهند را تقویت کنیم، این حلقه اشخاص مؤثری هستند که بین مردم و حاکمیت اتصال ایجاد می‌کنند و اگر قوت بگیرند حتماً فعالیت‌های مردمی جریان ساز می‌شود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین یادآور شد: شعار ما در این دهه ” ذکر یا فاطمه سربند سلیمانی‌ها است” خواهد بود که حوزه مادری و مسئله جمعیت در کنار بحث‌های بصیرتی قرار می‌گیرد و نقش مادران در قهرمان پروری تبیین می‌شود و در هیئت‌ها به آن پرداخته خواهد شد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزحمایت از طرح‌های مردمی در زمینه‌های ملی و دینی وظیفه است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.