قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
حق نوار مرزی؛ گمشده کادر درمان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

حق نوار مرزی؛ گمشده کادر درمان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


حق نوار مرزی؛ گمشده کادر درمان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، پرسنل بهداشت و درمان شهرستان ‌های مرزی خراسان رضوی از عدم اجرای طرح مزایای حق نوار مرزی بعد از گذشت یک سال از صدور بخشنامه کشوری گلایه دارند.

یکی از این پرسنل که در یکی از مراکز درمانی تایباد مشغول به فعالیت است، در گفتگو با اقطاع نیوز بیان کرد: تاکنون حق نوار مرزی به ما تعلق نگرفته و اگر هم چنین چیزی هست، من در جریان نیستم.

حق نوار مرزی به ما تعلق نمی گیرد

یکی دیگر از پرسنل شبکه بهداشت و درمان تایباد در گفتگو با اقطاع نیوز گفت: متاسفانه حق نوار مرزی نه تنها به ما بلکه به هیچ یک کدام از همکارانمان در این شهرستان تعلق نگرفته است.

دیگر کادر درمانی این شهرستان که این روزها با دیگر همکارانش مشغول مقابله با کروناست در گفتگو با اقطاع نیوز، اظهار کرد: مگر ما چنین حقی هم داریم؟!.

برخی دیگر از پرسنل نیز حاضر به گفتگو در این خصوص نشدند.

بخشنامه‌ای در خصوص حق نوار مرزی به شهرستان ابلاغ نشده است

حیدر اسحانی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرزی تایباد در گفتگو با اقطاع نیوز اظهار کرد: بخشنامه کشوری برخورداری از مزایای حق نوار مرزی، هنوز به شبکه بهداشت و درمان ابلاغ نشده است.

وی با بیان اینکه این مزایا تنها مربوط به شهرستان مرزی تایباد نمی شود، بیان کرد: حق نوار مرزی مربوط به کل کشور است که تاکنون در هیچ قسمتی از شبکه بهداشت و درمان استان خراسان رضوی پرداخت نشده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرزی تایباد با اظهار بی اطلاعی از زمان اجرای این بخشنامه، تصریح کرد: شنیده شده که در برخی ادارات تایباد، مزایای حق نوار مرزی در دریافتی کارمندان اعمال می شود.

گفتنی است، خراسان رضوی بیش از ۳۰۰ کیلوامتر مرز مشترک با افغانستان دارد که ۹۰ کیلومتر آن در شهرستان تایباد قرار گرفته است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزحق نوار مرزی؛ گمشده کادر درمان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.