خانه | سایر استان ها | اردبیل | حفظ سلامت گردشگران باید در اولویت قرار گیرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان
بناهای تاریخی شهرستان خلخال مرمت می شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

حفظ سلامت گردشگران باید در اولویت قرار گیرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


به گزارش اقطاع نیوز، نادر فلاحی صبح پنجشنبه در نشست با مدیران میهمان‌پذیرهای شهرستان اردبیل با اشاره به ضرورت اجرای این پروتکل‌ها بیان کرد: حفظ سلامت گردشگران باید در اولویت قرار گیرد و هر گونه سهل‌انگاری در این زمینه عواقب جبران‌ناپذیری خواهد داشت.

وی اظهار کرد: با دریافت مجوز از سوی ستاد ملی پیشگیری از کرونا در روزهای گذشته شاهد بازگشایی هتل‌ها و مراکز اقامتی در سطح استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در راستای خدمات‌رسانی به مسافران و گردشگران ورودی به استان بودیم که تاکنون در این زمینه با مشکلی مواجه نبودیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از برخورد با واحدهای اقامتی، هتل‌ها و میهمان‌پذیرهای متخلف در سطح استان خبر داد و گفت: انتظار می‌رود در این زمینه شاهد همکاری همه‌جانبه این مراکز و رعایت تمامی پروتکل‌های ابلاغی باشیم.

فلاحی تصریح کرد: در صورت اجرای پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد استانی پیشگیری و مبارزه با کرونا میهمان‌پذیرهای استان مجوز فعالیت خواهند داشت.

وی گفت: با توجه به فرا رسیدن عید سعید فطر و احتمال حضور گردشگران در اردبیل فعالیت این میهمان‌پذیرها می‌تواند در ساماندهی گردشگران مؤثر باشد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل افزود: اکیپ‌های نظارتی متشکل از معاونت گردشگری، انجمن صنفی مراکز اقامتی و علوم پزشکی به صورت مستمر و روزانه در چندین نوبت از این مراکز بازدید خواهد داشت و در صورت مشاهده تخلف و یا موارد مشکوک برخورد قانونی به آنها انجام شده و پلمب خواهند شد.


حفظ سلامت گردشگران باید در اولویت قرار گیرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۲۱ ۱۱:۰۲:۴۰

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.