قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
مصرف آب در تبریز ۳۰ درصد افزایش داشته است/ لزوم مصرف منطقی آب - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

حفرچاه اکتشافی در دامنه جنوبی بزقوش برای تامین آب شرب میانه – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


حفرچاه اکتشافی در دامنه جنوبی بزقوش برای تامین آب شرب میانه – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، یوسف غفارزاده در سفر یکروزه خود به شهرستان میانه و دیدار با امام جمعه، فرماندار و نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به این‌که این چاه تا اتمام سد گرمی چای با هدف تأمین آب شرب کوتاه مدت حفر خواهد شد، افزود: امیدواریم نتایج خوبی در این رابطه حاصل شود.

حجت الاسلام عبدالله محمدی، امام جمعه میانه نیز در دیدار با مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان، با اشاره به اهمیت مدیریت منابع آب این شهرستان، تسریع در تأمین آب شرب و ضرورت هرچه سریع‌تر اتمام شبکه آبیاری زهکشی آیدوغموش را مورد تاکید قرار داد.

️مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی در این سفر همچنین در جلسه مشترکی که با هدف جلب مشارکت و همکاری سرمایه‌گذاران در پروژه‌ها و تأسیسات آبی محدوده شهرستان با حضور نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی، شرکت کرد و خواستار سرمایه‌گذاری آنان در پروژه‌های قابل سرمایه‌گذاری از جمله تکمیل سد شهریار و گرمی چای و شبکه آبیاری و زهکشی آیدوغموش شد.

مهدی اسماعیلی، نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در این جلسه مشترک، با اشاره به این‌که حدود یک سوم ظرفیت‌های آبی استان و ۳۳ سد کوچک و بزرگ در این شهرستان قرار گرفته است، یادآور شد: خوشبختانه طی سال‌های گذشته سرمایه‌گذاری‌های خوبی در بخش منابع آبی و غیرآبی این شهرستان انجام شده که قابلیت سرمایه‌گذاری بیشتر نیز دارد تا به مرحله بهره‌برداری کامل برسد.

غفارزاده در ادامه سفر خود، با فرماندار شهرستان نیز ملاقات کرده و در خصوص ظرفیت‌های منابع آب شهرستان، تأمین آب شرب میانه، سد گرمی چای، تصفیه خانه، خط انتقال آب سد شهریار و سرمایه گذاری در گردشگری سد آیدوغموش گفت‌وگو کرد.

سرمایه‌گذاران با حضور در شبکه آبیاری زهکشی سد آیدوغموش در جریان کارهای انجام شده، در دست انجام و ظرفیت‌های منطقه قرار گرفتند و توضیحات لازم توسط نماینده مجری طرح سد و شبکه آبیاری و زهکشی آیدوغموش ارائه شد؛ همچنین مقرر شد که سرمایه‌گذاران بازدیدکننده ظرف یک ماه آینده مدل مالی خود را برای مشارکت ارائه کنند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزحفرچاه اکتشافی در دامنه جنوبی بزقوش برای تامین آب شرب میانه – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.