قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
حضور پر قدرت ایران ترانسفو در نمایشگاه برق - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

حضور پر قدرت ایران ترانسفو در نمایشگاه برق – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


حضور پر قدرت ایران ترانسفو در نمایشگاه برق – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش بازرگانی مهر، شرکت ایران ترانسفو بزرگترین تولید کننده انواع ترانسفورماتورهای قدرت، فوق توزیع و توزیع و رآکتور، پست فشار قوی و ضعیف و انواع تابلو برق یکی از بزرگترین و موفق‌ترین شرکت‌های حاضر در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق کشور است.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران ترانسفو در حاشیه برگزاری این نمایشگاه از تامین بیش از ۸۵ درصد نیاز صنعت برق کشور و صادرات محصولات این گروه صنعتی به بیش از ۲۰ کشور جهان خبر داد.

دکتر ظهیری گفت: در سال جهش تولید و در اردیبهشت ماه امسال شرکت ایران ترانسفو جزء ۷ شرکت برتر و واحد نمونه تولیدی بود که به صورت ویدیو کنفرانس مشمول لطف مقام معظم رهبری قرار گرفت.

وی افزود: شهریور ماه امسال در نمایشگاه ساخت داخل با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح شرکت ایران ترانسفو از بزرگترین ترانسفورماتور قدرت ساخت داخل (۴۰۰ مگاوات آمپر سه فاز) رو نمایی کرد.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران ترانسفو همچنین از طراحی، ساخت و تست موفق راکتور ۳۴۰ کیلو وار سری خشک رزینی دیتیوند جدیدترین تولید این شرکت برای اولین بار و بی نیازی کشور از واردات این نوع رآکتور نیز خبر داد.

blank

دکتر ظهیری تولید انواع ترانسفورماتورهای سه فاز، قطعات عایقی، روغن ترانسفورماتور، قطعات مکانیکال و الکتریکال و تولید برخی دیگر از قطعات عمدتاً وارداتی ساخت ترانسفورماتور را از دیگر افتخارات مجموعه ایران ترانسفو در خودکفایی صنعت برق کشور برشمردند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در مجموعه‌ی هلدینگ این شرکت چند رشته‌ای با ۱۵ تابعه حدود ۵ هزار نفر مشغول به کار هستند اظهار داشت: گروه صنعتی ایران ترانسفو با توجه به رشد بسیار خوب در تولید و فروش در سال جاری نیز بیش از ۴۵۰ نفر را به طور مستقیم و از طریق آزمون و مصاحبه جذب کرده است.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و اقطاع نیوز در محتوای آن هیچ نظری ندارد.آرشیو اخبار اقتصادی سرویس خبری اقطاع نیوزحضور پر قدرت ایران ترانسفو در نمایشگاه برق – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.